Co říkají naši uživatelé

V dnesni tezke dobe, plne fuserstvi a diletanstvi, prichazejicich predevsim z Prahy, se clovek muze spolehnout snad uz jen na dve veci, ♥ FC Zbrojovku Brno ♥ a GEEKS TOY
Geeks Toy je nejlepsi software pro trading, ktery jsem kdy vyzkousel. Co se tyce manualniho obchodovani, naprosto splnuje moze pozadavky :good:
Geeks Toy používam po predchádzajúcich skúsenostiach s iným softom ako je BFExplorer, BetAngel (Trial), Cymatic môžem jednoznačne prehlásiť, že nič lepšie na manuálny trading ako Geeks Toy v súčasnosti neexistuje. Vývoj ide dopredu, Geek ako autor reaguje na podnety užívateľov a postupne soft ladí a vylepšuje, takže celkovo spokojnosť a určite ODPORÚČAM!
Hračka nemá chybu. Je to vinikají soft, skvěle se ovládá a přizpůsobuje. Pokud vlezu přímo na Betfair a chci vsadit, tak na to koukám, jak tele na nový vrata a nevím co dělat. Geeks Toy (AGT) je skutečně excelentní produkt. Přirostl mi k srdci. Veliké poděkování vývojářům.
Geeks Toy používám, protože je to nejrychlejší a nejuniverzálnější software pro manuální trading. Víc není potřeba :)
Geeks Toy – jedným slovom hračka pre dospelých . Je to vynikajúci softík, či už pre profi alebo začínajúcich traderov – stávkarov. Začínajúci traderi si môžu precvičiť rôzne stratégie na training mode a pre pokročilých traderov tu máme pokročilé grafy (kto ich používa ? ) . Porovnávať ho s konkurenčným softíkom nemôžem, pretože som žiaden neskúšal – nemal som za potreby.
samozrejme neznam lepsi soft na trhu :)
Ahojte zo slovenska, geekstoy je zatial asi najlepsi program co som nasiel, doteraz som pouzival betdevil ale s tym uz je definitivne koniec.
Caute všetci. Pripájam sa s podakovaním za soft. Aj podla mna určite najlepší na trhu. Len sa musím ešte vela vzdelávať, aby bolo fajn
Geeks Toy je asi netreba predstavovať na tomto fóre pretože každý kto sa stretol s tradingom na kone alebo niečo iné vie , že tento soft je top na trhu svojho druhu a svojím prepracovaním ostatné soft sa snažia len približovať k tomu čo hračka vie alebo vedela už dávno a svojím vývojom je prepracovaná a prispôsobená dokonala trhu.

Talented Mavericks Limited
26 Buttercup Close
Corby
Northants
England
NN18 8LB

+44(0)7842 812832

UK Company # 04872848
UK VAT # 887366268

Facebook TwitterYouTube