Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kdor ne skaČe ni slovenc

Collapse
X

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

Fantje, kot vidte se betfair zapira za slovenske stranke v petek 28.10.2016. Zdej me pa zanima, a kdo od vs ve kasne so opcije da mi kot slovenci se naprej trejdamo. Recimo da najdez angleza, in prek njegovga accounta trejdas, iz slovenije mas pac samo proxy nastiman da si v angliji, in trejdas, za placilo se pa zmenes recimo prek paypala.

Comment

Serbus,

A sad day za Slovenijo ja Ni mi jasno ali se je Betfair tak odločo ali je Slovenija neko pizdarijo naredla...

Opcija je, da se nekdo npr. v Angliji registrira na Betfairu in ti potem preko njegovega accounta IN preko VPSa (proxy dvomim, da bo deloval) trejdaš. Če maš slučajno Skype mi na PM pusti naslov in te dodam v SLO grupo kjer nas je par trejderjev noter

Comment

Ja slovenija je to zakuhala..evo sm ti pooslou..dejmo najdt resiteu da bomo lahko se trejdal, jst sm razmislu direkt tko kot ti, da pac prek enga angleza trejdam, on mi pa poslija dnar na paypal.

Comment

Pozdravljeni trejderji!

Pri meni je ista situacija, čisti šok. Ko bi vsaj prej kaj sporočili ne pa v roku 48 ur. Kaj sedaj, če ima kdo kakšno informacijo naj mi sporoči.
          Kaj pa Hrvaška, ki je blizu? Če se tam odpre BF račun, je dosti bližje kot UK.

LP

Comment

Due to regulatory developments we will be closing our website for all customers betting from Slovenia on Friday 28th October 2016.

S tem zapirajo samo internetno stran ali nam tudi zapirajo račune?

Če prav razumem, lahko v tujini kjer je dovoljen B F uporabljaš isti SLO account?

Mam prav ali govorim neumnosti?

Comment

Originally posted by stane123 View Post
              Pozdravljeni trejderji!

Pri meni je ista situacija, čisti šok. Ko bi vsaj prej kaj sporočili ne pa v roku 48 ur. Kaj sedaj, če ima kdo kakšno informacijo naj mi sporoči.
              Kaj pa Hrvaška, ki je blizu? Če se tam odpre BF račun, je dosti bližje kot UK.

LP
              Res je šok. Hrvaška še deluje in se da.....sam vseen ne moreš tradat v slo, ker bojo blokiral IP

Comment

Originally posted by stane123 View Post
                Due to regulatory developments we will be closing our website for all customers betting from Slovenia on Friday 28th October 2016.

S tem zapirajo samo internetno stran ali nam tudi zapirajo račune?

Če prav razumem, lahko v tujini kjer je dovoljen B F uporabljaš isti SLO account?

Mam prav ali govorim neumnosti?
                Načeloma mislim da nam bojo zaprli račune in dostop do strani. Lahko pa jih vprašaš. Drugače pa če imaš skype se lahko pridružiš skupini tradarjev v slo in kako kdaj rečemo.

Comment

Žal je edina možnost Betfair račun v tujini, kjer je Betfair Exchange (!!!) dovoljen in VPS (primer : www.sportingservers.com) ali VPN (primer : www.tunnelbear.com).

Comment

Originally posted by Iggy View Post
                    Načeloma mislim da nam bojo zaprli račune in dostop do strani. Lahko pa jih vprašaš. Drugače pa če imaš skype se lahko pridružiš skupini tradarjev v slo in kako kdaj rečemo.
                    Customer support pravi, da bodo zaprli račune in dostop do njihovega Web page-a IN API-ja. Žal :\

Comment

Zdravo, jaz sem vprašal glede blokade na BF in tu je odgovor.

Thanks for getting in touch.

It is only possible to have a Betfair account if you actually move to another Country that is not Banned in using the Betfair site.

This means, if you use a VPN or change IP Address, we will still know and your account will be closed due to this.

Unfortunately, we are not able to offer our Service in Slovenja any longer. I do hope you can understand this.

Let me know if there’s anything else I can help with. Or maybe our FAQs will come in handy?

Thanks,

Bogdan

Betfair Customer Service

Comment

Sej pa je logično, da mora customer support tak odpisat, ker če ne bi, bi imeli pravne težave

Zaenkrat dela zadeva normalno preko VPNja....

Comment

Originally posted by andrejt View Post
                          Sej pa je logično, da mora customer support tak odpisat, ker če ne bi, bi imeli pravne težave

Zaenkrat dela zadeva normalno preko VPNja....
                          Kaj uporabljaš star slovenski account in si na betfair povezan z VPNjem? Je nakazovanje denarja šlo brez problemov?

Ali pa imaš UK account od kolega in preko VPNja trejdaš v njegovem imenu?

Ostali uporabniki, kako ste rešili situacijo?

Comment

Working...
                          X