Announcement

Collapse
No announcement yet.

Polityka Prywatności

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
 • Filter
 • Time
 • Show
Clear All
new posts

 • The Geek
  replied
  Lista mailingowa - Rezygnacja

  Jeśli nie chcesz już korzystać z naszych produktów bądź forum i chciałbyś być usunięty z naszej listy mailingowej, możesz to zrobić poprzez…

  1. Zaloguj się na foum z Twoim loginem oraz hasłem
  2. Kliknij na ponizszy link
  3. W skrzynce odbiorzczej, odznacz "Odbieraj e-maile od administratorów"
  Przewiń stronę w dół i kliknij "Zapisz Zmiany"

  http://www.geekstoy.com/forum/profil...do=editoptions


  Prosimy pamiętać: Warunkiem korzystania z naszych profuktów i forum jest subskrypcja na naszej liście mailingowej by umożliwić nam kontakt z Tobą. Wszelkie późniejsze korzystanie z forum lub oprogramowania po rezygnacji z powyższego, może skutkować zarówno blokadą dostępu do produktów, lub automatycznie ponownym zapisaniu się na listę.

  Leave a comment:


 • The Geek
  started a topic Polityka Prywatności

  Polityka Prywatności

  Przegląd
  Niniejsza polityka prywatności określa w jaki sposób Talented Mavericks Limited wykorzystuje i chroni informacje, które przekazuje podczas korzystania z tej strony internetowej lub naszych produktów. Wszelkie informacje, które można zidentyfikować przy użyciu tej strony internetowej lub naszego oprogramowania, będą wykorzystywane wyłącznie zgodnie z niniejszą polityką prywatności.


  Od czasu do czasu Talented Mavericks Limited może zmienić tę politykę poprzez aktualizację strony. Powinieneś sprawdzać tę stronę od czasu do czasu, aby upewnić się, że jesteś zadowolony ze zmian. Ta zasada obowiązuje od 21 września 2009 roku.

  Co zbieramy?
  Na potrzeby zarządzania kontem i wsparcia technicznego, możemy gromadzić następujące informacje, bezpośrednio na naszej stronie internetowej lub oprogramowania bądź pośrednio poprzez usługi przetwarzania płatności lub innych aplikacji firm trzecich.


  • Imię
  • Dane kontaktowe oraz e-mail
  • Adres Ip oraz lokalizacja geograficzna
  • Info o konfiguracji systemu. {wersja EG systemu operacyjnego, ustawienia regionalne, wersja przeglądarki}
  • Info o konfiguracji produktu
  • Dane użycia aplikacji ( zalogowania, wylogowania, błędy aplikacji)

  W bardzo rzadkich okolicznościach, gdy prosisz nas o wsparcie techniczne, możemy zapytać się Ciebie o Twoją nazwę użytkownika Betfair bądź Betdaq. Umożliwi to nam kontakt z giełdą oraz rozwiązanie Twojego problemu.

  Czego nie zbieramy?
  Nie zbieramy żadnych informacji personalnych przechowywanych przez Betfair albo Betdaq, nie wliczając haseł, bilansu kont, historii zakładów, adresów e-mail czy informacji dot. płatności. Nie zbieramy także żadnych plików lub prywatnych informacji z Twojego systemu, za wyjatkiem pozycji określoncyh powyżej.

  Bezpieczeństwo
  Jesteśmy zobowiązani by zapewnić Cię, iż wszystkie Twoje dane są bezpieczne. W celu ochrony przez nieuprawnionym dostepem bądź ujawnieniem ich, wprowadzamy w życie fizyczne, elektroniczne oraz kierownicze procedury do zabezpieczenia informacji, które przechowywujemy.

  Jak użyte będą Twoje dane personalne?
  Będziemy przetwarzać twoje dane osobowe w celu umożliwienia Ci dostępu do korzystania z naszych produktów bądź strony internetowej, udziału w świadczonych usługach, do zarządzania Twoim kontem, do obsługi kont własnych i danych, do monitorowania poziomu obciążenia strony internetowej i jakości świadczonych usług, od czasu do czasu otrzymywania istotnych komunikatów dot. produktów, biuletynów, a także o produktach i usługach, które mogą być dla Ciebie interesujące i dla celów związanych.

  Do kogo i gdzie mogą trafić Twoje dane personalne?
  Twoje dane osobowe mogą trafić na cele opisane powyżej, mogą być przekazane osobom trzecim z zastrzeżeniem odpowiedniej umowy na naszą odpowiedzialność. Od czasu do czasu, możemy prosić trzecie do przetwarzania danych osobowych do celów wymienionych powyżej, a takie przetwarzanie będzie regulowane przez umowę w formie wymaganej przez prawo.

  Gdzie jest to wymagane przez prawo, dane osobowe mogą być również ujawnione odpowiednim organom ścigania. Na potrzeby wsparcia, gdzie można uznać to za stosowne, dane osobowe mogą zostać ujawnione Betfair lub Betdaq. Możemy również skontaktować się z Tobą, lub ujawnić twoje dane partnerom biznesowym, którzy są powiązani z nadużyciami lub pomówieniami ze strony użytkownika.

  Nie sprzedajemy oraz nie ujawniamy informacji osobom trzecim do celów innych niż określone powyżej.

  Lista mailingowa - Rezygnacja
  Gdy korzystasz z naszych produktów lub forum, będziesz automatycznie przypisany o naszej listy mailingowej. Jest to warunek konieczny do korzystania z naszych produktów oraz z forum, aby umożliwić nam kontakt z Tobą. Jeżeli nie chcesz korzystać z naszych produktów lub forum i chcesz zrezygnować z listy mailingowej, możesz to zrobić zgodnie z instrukcjami tutaj.

  Jak możemy wykorzystywać pliki cookie na naszej stronie i jakie informacje zbieramy?

  Mimo, że nie używamy, nie przetwarzamy i nie przechowywujemy ciasteczek i informacji z nimi związanych. Produkty innych firm, takie jak forum mogą wykorzystać je do identyfikacji / statystyki / wewnętrznych celów operacyjnych. {Kiedy na forum ustawisz automatycznie logowanie, obsługiwane jest to za pośrednictwem pliku cookie na twoim komputerze. }
Working...
X