Announcement

Collapse
No announcement yet.

Problem numer 2

Collapse
X

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• Problem numer 2

Ja mam takie pytanie. Zamontowałem ostatnią wersję Geeksa i często po otwarciu programu często nie mam "all markets" tylko nawigator z jednym rynkiem. Zaznaczam że nawigator rynku mam odfakowany i nic przy nim nie robię. Zdarza sie to u mnie bardzo często i nie wiem dlaczego. Nie mam wykupionej jeszcze licencji. Mam ja tylko do wykupiona do końca czerwca. Czy powód jest z programem? czy z komputrem ? CZy dlatego ze mam niepełną wersję ? W poprzedniej wersji nigdy nie miałem takich problemów. Czy ktos jest wstanie mi pomóc albo odpowiedzieć ?

Originally posted by doniu1123 View Post
    Ja mam takie pytanie. Zamontowałem ostatnią wersję Geeksa i często po otwarciu programu często nie mam "all markets" tylko nawigator z jednym rynkiem. Zaznaczam że nawigator rynku mam odfakowany i nic przy nim nie robię. Zdarza sie to u mnie bardzo często i nie wiem dlaczego. Nie mam wykupionej jeszcze licencji. Mam ja tylko do wykupiona do końca czerwca. Czy powód jest z programem? czy z komputrem ? CZy dlatego ze mam niepełną wersję ? W poprzedniej wersji nigdy nie miałem takich problemów. Czy ktos jest wstanie mi pomóc albo odpowiedzieć ?
    Czy tylko ja mam taki problem z tym paskiem "all market" ? Nie mam praktycznie wyboru rozwinięcia i przejścia na inne rynki. Dziwne to trochę bo nic w nim nie zmieniałem. Czy program jest limitowany że nie moge np wejśc na inne rynki. Nie rozumiem i nie wiem dlaczego tak się dzieje. Chyba ze ta wersja programu jest przeciążona w ostaniej nie maiłem takich kłopotów. Szkoda bo tak praktycznie sobie pograć nie mogę . Nie moge wejść ani na inne rynki piłki nożnej w tygodniu tylko na dzień dzisiajeszy. Nie mogę także wejść na rynki tenisa.

Comment

Już jest ok Geeks mi pomógł i problem rozwiązany Dzięki Wielkie

Comment

Working...
      X