Announcement

Collapse
No announcement yet.

Geeks Toy Polskie Tłumaczenie

Collapse
This is a sticky topic.
X
X

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• Geeks Toy Polskie Tłumaczenie

Jak już zapewne zauważyliście projekt przetłumaczenia Geeks Toy na język polski jest w fazie realizacji, aby pomóc tym, którzy nie władają biegle językiem angielskim. Niektóre rzeczy zostały już przetłumaczone, a w tym temacie umieszczajcie znalezione błędy w tym co zostało przetłumaczone lub Wasze sugestie, aby tłumaczenia były bardziej zrozumiałe.

Dziękuję za pomoc.

The Geek

What's new in version 1.2

Witam po raz pierwszy!
    W combobox, w polu wyboru języka nie powinno być pozycji "Polskie" tylko "polski", tak samo Label przy tym polu "Language" >> "Język".
    Serdecznie pozdrawiam!

Comment

Która wersja/link wprowadza język polski? W żadnej tego nie widzę, w 1.2 B62 można wybrać czeski, słoweński, ale polskiego nie mam.

Comment

mam ten sam problem, nie mam języka polskiego. w której wersji jest Polski?

Comment

W wersji 1.2c polskości się nie doszukałem. Dla mnie może być nawet po chińsku obyś tylko czcigodny Geek'u nie wymagał od nas zapłaty za ten wynalazek, bo choć program jest na medal, to jednak nie gwarantuje on każdemu użytkownikowi generowania zysków, a takie pomysły jak rozumię już wiszą w powietrzu.

Czy komukolwiek przypadł by do gustu pomysł płacenia za coś, na czym więcej traci, niż zarabia?

Na giełdach kapitałowych podatki płacą tylko ci, którzy na nich zarobili.

Comment

Nie wiem jezeli mógłbym dodac sugestie to dobrze byłoby żeby chociaż najważniejsze rzeczy były przetłumaczone typu opłaty jak zapłacić za wersje. Tłumacze internetowe często przekłamuja i nie wiadomo o co chodzi. Mam pytanie chciałbym dodać plik z obrazkiem ale nie wiem jak załadować obrazek a jest to wązne bo nie wszystko można wyłumaczyć

Comment

Working...
            X