Announcement

Collapse
No announcement yet.

błąd aplikacji

Collapse
X

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• błąd aplikacji

Witam.Wyskakuje mi taki oto komunikat:
    Attached Files

Nikt nie wie???

Comment

Sprobuj odistalowac i zainstalowac geeksa na nowo. Ja nie wiem co to za blad moze zamiesc wiadomosc na angielskim forum.
      Powodzenia

Comment

Niestety jeżeli komuś przytrafi się taki błąd to jedynym wyjściem jest zmiana systemu z XP na Windows 7 przynajmniej u mnie tak było;-)

Comment

0. zamknij przegldarke i gt
          1. wykasuj caly cache przegladarki (IE)
          2. wykasuj zawartosc katalogow tem i internet temporary files ze swojego katalogu uzytkownika (local settings/ustawiniea lokalne) - koniecznie!
          3. wy IE wyczysc cache SSL
          4. sproboj odpalic gt.
          Jesli nie wystartowal w katalagu c:\Users\All Users\AGeeksToy\AGeeksToy\ (dla w7 - musisz znalezc odpowiednik w xp) sa wszystkie ustawienia . zrob backup, odinstaluj gt, usun ten katalog - bo go gt nie usunie podczas instalacji i zainstaluj ponownie.
          odpal, sprawdz. jesli nie idzie to:

1.sprawdz narzedziem process monitor z microsoftu co sie dzieje podczas uruchamiania aplikacji - i wyeliminuj problem. tam beda informacje o tym co w sieci sie dzieje , rejestrach, plikach podczas uruchamianai aplikacji.

Comment

A jak zmienić przeglądarkę obsługującą geeksa z IE na MOZILLE firefox,bo niemogę przejrzeć historii zysków/strat w miejscu daty/godziny są tylko puste pola...
            Attached Files

Comment

nie mozesz. GT natywnie korzysta z IE i niestety nie da sie tego zmienic. problem moze byc spowodowany np nowa wersja ie 10 lub jakimis smieciami w cache , compatibility mode lub zlym odswiezaniem strony.

moze jakies tematy z trojanami bo czasem zmianiany jest kod ktory w tym wypadku moze dotyczyc np koloru czy wogole wyswietlania pewneych elementow strony.

Comment

Originally posted by tedinho13 View Post
                A jak zmienić przeglądarkę obsługującą geeksa z IE na MOZILLE firefox,bo niemogę przejrzeć historii zysków/strat w miejscu daty/godziny są tylko puste pola...

To nie jest blad jak wlaczys aby sprawdzic zyski/straty i wyswietla Ci sie puste pola to wez wejdz na to jaki okres chesz np wybrac nacisnij np 7dni i juz wyskocza daty potem wystarczy ze znow wrocisz do np tylko dzis . Ja tez tak ma od pewnego czasu jak odpalam mam zero dat ale robie tak jak ww i wszystko dziala no i zawsze kozystam z Firefoxa.

Comment

Niestety ale mogę sobie klikać i zmieniać do usranej śmierci a data i tak sama nie wyskoczy,chyba że zaloguję się poprzez betfair na stronie i to obsługiwanej przez mozillę,w geeksie narazie mogę tylko o tym pomarzyć;-)

Comment

Originally posted by spaced View Post
                    nie mozesz. GT natywnie korzysta z IE i niestety nie da sie tego zmienic. problem moze byc spowodowany np nowa wersja ie 10 lub jakimis smieciami w cache , compatibility mode lub zlym odswiezaniem strony.

moze jakies tematy z trojanami bo czasem zmianiany jest kod ktory w tym wypadku moze dotyczyc np koloru czy wogole wyswietlania pewneych elementow strony.
                    Co teraz mam zrobić,przecież wpisywanie ręcznę to jest jakiś obłęd;-(Wszystkie zakładki w Moje Konto działają ok tylko ta profit&loss nie wyświetla dat,sam nie wiem co mam teraz zrobić,uaktualniłem internet explorera do 11 i dalej to samo...

Comment

odinstaluj

tez mi sie wydaje zeby odinstalowac i zainstalowac jeszcze raz.

Comment

Originally posted by krisgomula View Post
                        tez mi sie wydaje zeby odinstalowac i zainstalowac jeszcze raz.
                        Rozumiem że mam odinstalować geeksa tak?powiedzcie tylko jak go dokładnie odinstalować żeby wszystko zostało usunięte?mam Windowsa 7,muszę chyba wejść w jakiś program data chyba tak?i potem dopiero odinstalować.Jak możecie to napiszcie co i jak krok po kroku ok?Dzięki

Comment

Working...
                        X