Announcement

Collapse
No announcement yet.

Magyar nyelvű trédelők

Collapse
X

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• rotyi
    replied
    Üdv mindenkinek!

Néhány napja akadtam rá a fórumra és csak az imént regisztráltam. Magamról annyit, hogy mostanáig csak normál sportfogadásokkal foglalkoztam több-kevesebb sikerrel. Aztán párszor már olvastam ezt-azt a sportfogadási tőzsdéről és a betfairt is sokan ajánlgatták. Megnéztem a geekstoyos videókat is, amiket a sportstradingjourney-t készítő srác, Jack Birkhead csinált. Megtetszett, szóval most itt vagyok.

Regisztráltam az ő oldalán is, de ott egyelőre csak a free részt nézegettem. Azokból a videókból kezdőként sokat nem lehet tanulni sajnos. Mivel a tőzsdéhez nem értek - bár dolgoztam évekig gazdasági területen -, így nekem elég sok fogalom új még. Ezt persze pótlom, amint időm és lehetőségem engedi.

Mielőtt kérdezni kezdtem volna, nézelődtem még egyéb leírások után is, hogy ne kérdezzek teljesen felesleges dolgokat. Ha mégis ilyet tennék, előre is elnézést. Ez esetben tájékozatlan voltam és csak egy linket kérek (magyart vagy angolt), ahol tovább tanulhatok. Átnéztem a p2pfogadas.hu-s oldalt is, végigolvastam a gyorstalpalót stb.

Nézve Jack free videóit őszintén szólva nem kerültem közelebb ahhoz, hogy mégis miként működik ez az egész. Azt tudom, mi az a back és lay. Még (talán) azt is, miként kell kiszámolni őket, bár azt már nem, hogy mindezt villámgyorsan miként tehetem meg, bár tudom, ehhez vannak mindenféle kalkulátorok. Nézem a srácnak ezeket a lóversenyes futam előtti videóit, ahol pakolgatja, majd visszaveszi a téteket, és nem egészen értem, hogy mit csinál. Mitől lesz egyik-másik realizálva, mitől marad a többi a levegőben lógva, majd törölve, miközben az adott szorzónál az ellentétes oldalon van bent pénz. Nagyon más ez így, mint mikor az ember a betfair oldalán keresztül lát egy statikus képet a piacról…

Szóval ilyen, és ehhez hasonló alap kérdéseim lennének legelőször is. Nem is fárasztok addig senkit a többivel, míg az ilyesmiket nem sikerül tisztáznom, hiszen addig nem érdemes továbblépnem.

Ha tehát van valahol már fent egy elérhető oktatóanyag, akkor csak a linket kérem és nem is zavarok, amíg okosabb nem lettem.

Előre is köszi mindenkinek! Sikerekben gazdag, eredményes fogadónapot kívánok!

rotyi

Leave a comment:

• prcsaba
    replied
    Megjelent az új verzió! Valaki megmagyarázná hogyan müködik a Stop Loss? Meg a multibet tool?

Leave a comment:

• szemere
    replied
    Originally posted by prcsaba View Post
    Szia! Lóversennyel próbálkozok én is. Szeretnék néhány " lovas " stratégiáról véleményt cserélni .
    Erdélyből.. prcsaba
    Szia, általában éjfél után vagyok elérhető. Írj egy emailt időponttal és a Skype-on eszmecserélhetünk.

Leave a comment:

• prcsaba
    replied
    Originally posted by szemere View Post
    Sziasztok!

Örülök, hogy van magyar nyelvű betfair topik, köszönet érte. Az én fő területem a lóverseny,

Mielőtt letölteném a programot, szeretnék néhány kérdésre választ kapni.

1. Két betfair nickem van a betfair.com-on. Az egyik számlán van pénz, a másikon nincs, mert azon még kártyaszámot sem kellett megadni (5 évvel ezelőtt, nem tom most hogy van). Úgy látom ez a program kéri a bf nicket és jelszót. A nulla pénzest szívesen megadnám (nem tudom, hogy elfogadja-e), a pénzessel viszont óvatosabb lennék, mert először szeretném nem élesben tanulmányozni a programot, ezért szívesebben adnám meg a nem pénzes nicket. Azt elfogadja? Nektek nincs gondotok ezzel? Mi van, ha lenyúlják itt a bf jelszót? Nem rosszindulatból és kötözködésből írom, de érde
    Szzia ! Lóversennyel próbálkook én is. 2. Win7 az oprendszerem. Nem teljesen tiszta a telepítési utasítás, mert az írja, hogy majd be kell másolnom valamit valahová. Kis segítséget kérek ez ügyben is. Meg fogom hálálni.

Köszönettel:

sz

Szia! Lóversennyel próbálkozok én is. Szeretnék néhány " lovas " stratégiáról véleményt cserélni .
    Erdélyből.. prcsaba

Leave a comment:

• Belamy
    replied
    A Betfair bevezette az emelt tranzakciós díjat.Ez azt jelenti, hogy a folyamatosan és magas nyereséget (250.000 Font) produkáló felhasználók emelt tranzakciós díjat fizetnek.

Video

A video bemutatja a látszólag egyszerű technikát. Megfelelő tőkével, az árak előre kiszámítható mozgásából kis kockázattal folyamatosan magas profitok hozhatók létre! ( A fenti példában nagyon nem valószínű, hogy a teniszmeccs ezen szakaszában Djokovic ellenfele, Llodra a továbbiakban nagy ellenállást fog tanúsítani). A magas profitok szinte garantáltak.

Bővebben

Leave a comment:

• szemere
    replied
    Originally posted by Alexey View Post
    Az utolsó kérdésre válaszolva: egyszerűen át kell állítani az agtpro.exe-ben hogy adminisztrátorként futtasd.

Tudtommal nincs excel export lehetőség a Toyban.
    Telepítettem és minden rendben. Nem állítottam át semmit és így is fut. Ez most jó hír nekem vagy rossz? Egyébként nagyon ügyes és profi a program, kár hogy nincs Excel export, ez az egyetlen hibája, már ha ezt egyáltalán hibának róhatom fel. De nrm rovom.

Köszönöm a segítséget,

Sz

Leave a comment:

• Alexey
    replied
    Az utolsó kérdésre válaszolva: egyszerűen át kell állítani az agtpro.exe-ben hogy adminisztrátorként futtasd.

Tudtommal nincs excel export lehetőség a Toyban.

Sziasztok!

Örülök, hogy van magyar nyelvű betfair topik, köszönet érte. Az én fő területem a lóverseny,

1. Két betfair nickem van a betfair.com-on. Az egyik számlán van pénz, a másikon nincs, mert azon még kártyaszámot sem kellett megadni (5 évvel ezelőtt, nem tom most hogy van). Úgy látom ez a program kéri a bf nicket és jelszót. A nulla pénzest szívesen megadnám (nem tudom, hogy elfogadja-e), a pénzessel viszont óvatosabb lennék, mert először szeretném nem élesben tanulmányozni a programot, ezért szívesebben adnám meg a nem pénzes nicket. Azt elfogadja? Nektek nincs gondotok ezzel? Mi van, ha lenyúlják itt a bf jelszót? Nem rosszindulatból és kötözködésből írom, de érdekelne erről az infó.

2. Win7 az oprendszerem. Nem teljesen tiszta a telepítési utasítás, mert az írja, hogy majd be kell másolnom valamit valahová. Kis segítséget kérek ez ügyben is. Meg fogom hálálni.

Köszönettel:

sz

Leave a comment:

• Alexey
    replied
    Szia!

Lehet én voltam figyelmetlen, de nem teljesen világos, hogy mit szeretnél csinálni a pénz nélküli loginoddal, egyébként nem pénz függvénye, hogy belépj a programba. A Toy legújabb verziója lehetővé teszi, hogy játékpénzzel próbálgasd ki a dolgokat az igazi piacokon, ezt a belépéskor a felhasználónév és jelszó melletti legördülő menüben kell átállítani.

Nem vagyok számítástechnikai biztonsági szakember, de azt gondolom, hogy erre kb. ugyanakkora esélyed van, mintha csak kizárólag a Betfair honlapot használnád. Több százezer ember használ valamilyen klienst a Betfairhez, még sohasem hallottam olyat, hogy ez biztonsági kockázatot jelentett volna. A csütörtök délutáni Betfair leállás viszont állítólag azért volt, mert hackerek próbáltak betörni. Nem történt semmi, de a piacok pár órára fel lettek függesztve.

Sziasztok!

1. Két betfair nickem van a betfair.com-on. Az egyik számlán van pénz, a másikon nincs, mert azon még kártyaszámot sem kellett megadni (5 évvel ezelőtt, nem tom most hogy van). Úgy látom ez a program kéri a bf nicket és jelszót. A nulla pénzest szívesen megadnám (nem tudom, hogy elfogadja-e), a pénzessel viszont óvatosabb lennék, mert először szeretném nem élesben tanulmányozni a programot, ezért szívesebben adnám meg a nem pénzes nicket. Azt elfogadja? Nektek nincs gondotok ezzel? Mi van, ha lenyúlják itt a bf jelszót? Nem rosszindulatból és kötözködésből írom, de érdekelne erről az infó.

2. Win7 az oprendszerem. Nem teljesen tiszta a telepítési utasítás, mert az írja, hogy majd be kell másolnom valamit valahová. Kis segítséget kérek ez ügyben is. Meg fogom hálálni.

Köszönettel:

sz

Leave a comment:

• szemere
    replied
    Excel

A következő kérdésem az lenne, hogy lehet-e adatokat importálni Excelbe a marketekről? Pl. Weight Of Money, meg ilyesmi. Nem találtam eddig meg ezt a funkciót.

Sz

Leave a comment:

• szemere
    replied
    Sziasztok!

Köszönettel:

sz

Leave a comment:

• evetke
    replied
    Jöhetnek azok a tuti stratégiák

Leave a comment:

• Alexey
    replied
    Sziasztok!

Örülök, hogy van immár magyar közösség is, remélem, hogy végre sikerül értelmes eszmecserét folytatni a trédelésről, amire még tudtommal nem volt példa a magyar nyelvű fórumokon, ugyanis azok vagy birkákkal vannak tele, vagy seggfejekkel.

Kívánom, hogy legyen 10-15 ember, aki képes építő jelleggel hozzászólni vagy vitatkozni. Vagyunk páran Magyarországon, akik ezzel már komolyan foglalkoznak, a legtöbben teljesen egyedül ami nem feltétlenül stimuláló hatású, ha új ötletekről van szó. A saját példámból kiindulva azt gondolom, hogy komoly ember nem fogja előhúzni az általa alkalmazott stratégiákat minden részletre kiterjedően, de ha megosztjuk egymással az irányelveinket, új ötleteinket az már elegendő a hasznos és konstruktív eszmecseréhez.

Ha valakinek tanácsra vagy útbaigazításra van szüksége, nyugodtan keressen meg.

Legjobbakat!

Leave a comment:

• korondy2
    replied
    Originally posted by nj1 View Post
    Szia Korondy2, szeretném kérdezni, hogy a program letöltéshez a betfair forum felhasználónév és jelszó, vagy a betfair.com felhasználónév és jelszó kell, gondolom a forum felhasználónév és jelszó ugye, nehogy valaki összekeverje, üdv nj1
    szia nj1!

természetesen a betfair.com felhasználó neveddel és jelszevaddal használhatod!

üdv

Leave a comment:

• nj1
    replied
    Originally posted by korondy2 View Post
    szia Kotvec ! addig nem tudod használni a programot amíg nem fizetsz pay-palon keresztűl 12 eurót,de ez csak ha jól tudom kedd vagy szerdáig tart.
    utána újra ingyenes lesz ,ha jól tudom akkor 1-évben 3-4 fizetős hetük van,egyébként ingyenes.

Joke 84-nek .
    a programot a betfair felhasználó neveddel és jelszavaddal tudod használni
    de csak ha lejárt a fizetős hét az imént írtam szerintem kedden vagy szerdán

üdv
    Szia Korondy2, szeretném kérdezni, hogy a program letöltéshez a betfair forum felhasználónév és jelszó, vagy a betfair.com felhasználónév és jelszó kell, gondolom a forum felhasználónév és jelszó ugye, nehogy valaki összekeverje, üdv nj1

Leave a comment:

• Lule61
    replied
    Originally posted by kotvec View Post
    Most olvasom, hogy a fórumba kell írni, és aktív lesz újra a Geek. Hát kíváncsi leszek!
    Én is úgy olvaastam, és tényleg működik.
    De már mindegy, mert holnaptól elvileg mindenki használhatja megint.

Leave a comment:

Working...
X