Announcement

Collapse
No announcement yet.

Magyar nyelvű trédelők

Collapse
X

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

Sziasztok.

Új vagyok e téren. Szeretném használni a programot és én is azt olvastam hogy a forumba kell írni. De mintha azt is írnák hogy össze kell kapcsolni a forum felhasználónevet a betfaires felhasználónévvel. Igaz ez és ha igen akkor hogyan lehet? köszönöm és üdv

Comment

Én meg csak írogatok, írogatok. Aztán holnap már nem kell.

Comment

Originally posted by kotvec View Post
        Én meg csak írogatok, írogatok. Aztán holnap már nem kell.
        szia Kotvec ! addig nem tudod használni a programot amíg nem fizetsz pay-palon keresztűl 12 eurót,de ez csak ha jól tudom kedd vagy szerdáig tart.
        utána újra ingyenes lesz ,ha jól tudom akkor 1-évben 3-4 fizetős hetük van,egyébként ingyenes.

Joke 84-nek .
        a programot a betfair felhasználó neveddel és jelszavaddal tudod használni
        de csak ha lejárt a fizetős hét az imént írtam szerintem kedden vagy szerdán

üdv

Comment

Ezzel a fizetős héttel csak a pay-palos lehetőség a bibi

Viszont ennek a magyar fórumnak örülök

Comment

Sziasztok!

Pár hete használom ezt a programot, Nagyon jó! De még csak tanulgatom a használatát. Örülök, hogy magyarul is működik a fórum. És, hogy egyre többen vannak itt. Sok érdekeset írtatok eddig is.
            Üdv mindenkinek!

Comment

Originally posted by kotvec View Post
              Most olvasom, hogy a fórumba kell írni, és aktív lesz újra a Geek. Hát kíváncsi leszek!
              Én is úgy olvaastam, és tényleg működik.
              De már mindegy, mert holnaptól elvileg mindenki használhatja megint.

Comment

Originally posted by korondy2 View Post
                szia Kotvec ! addig nem tudod használni a programot amíg nem fizetsz pay-palon keresztűl 12 eurót,de ez csak ha jól tudom kedd vagy szerdáig tart.
                utána újra ingyenes lesz ,ha jól tudom akkor 1-évben 3-4 fizetős hetük van,egyébként ingyenes.

Joke 84-nek .
                a programot a betfair felhasználó neveddel és jelszavaddal tudod használni
                de csak ha lejárt a fizetős hét az imént írtam szerintem kedden vagy szerdán

üdv
                Szia Korondy2, szeretném kérdezni, hogy a program letöltéshez a betfair forum felhasználónév és jelszó, vagy a betfair.com felhasználónév és jelszó kell, gondolom a forum felhasználónév és jelszó ugye, nehogy valaki összekeverje, üdv nj1

Comment

Originally posted by nj1 View Post
                  Szia Korondy2, szeretném kérdezni, hogy a program letöltéshez a betfair forum felhasználónév és jelszó, vagy a betfair.com felhasználónév és jelszó kell, gondolom a forum felhasználónév és jelszó ugye, nehogy valaki összekeverje, üdv nj1
                  szia nj1!

természetesen a betfair.com felhasználó neveddel és jelszevaddal használhatod!

üdv

Comment

Sziasztok!

Örülök, hogy van immár magyar közösség is, remélem, hogy végre sikerül értelmes eszmecserét folytatni a trédelésről, amire még tudtommal nem volt példa a magyar nyelvű fórumokon, ugyanis azok vagy birkákkal vannak tele, vagy seggfejekkel.

Kívánom, hogy legyen 10-15 ember, aki képes építő jelleggel hozzászólni vagy vitatkozni. Vagyunk páran Magyarországon, akik ezzel már komolyan foglalkoznak, a legtöbben teljesen egyedül ami nem feltétlenül stimuláló hatású, ha új ötletekről van szó. A saját példámból kiindulva azt gondolom, hogy komoly ember nem fogja előhúzni az általa alkalmazott stratégiákat minden részletre kiterjedően, de ha megosztjuk egymással az irányelveinket, új ötleteinket az már elegendő a hasznos és konstruktív eszmecseréhez.

Ha valakinek tanácsra vagy útbaigazításra van szüksége, nyugodtan keressen meg.

Legjobbakat!

Comment

Jöhetnek azok a tuti stratégiák

Comment

Sziasztok!

Örülök, hogy van magyar nyelvű betfair topik, köszönet érte. Az én fő területem a lóverseny,

Mielőtt letölteném a programot, szeretnék néhány kérdésre választ kapni.

1. Két betfair nickem van a betfair.com-on. Az egyik számlán van pénz, a másikon nincs, mert azon még kártyaszámot sem kellett megadni (5 évvel ezelőtt, nem tom most hogy van). Úgy látom ez a program kéri a bf nicket és jelszót. A nulla pénzest szívesen megadnám (nem tudom, hogy elfogadja-e), a pénzessel viszont óvatosabb lennék, mert először szeretném nem élesben tanulmányozni a programot, ezért szívesebben adnám meg a nem pénzes nicket. Azt elfogadja? Nektek nincs gondotok ezzel? Mi van, ha lenyúlják itt a bf jelszót? Nem rosszindulatból és kötözködésből írom, de érdekelne erről az infó.

2. Win7 az oprendszerem. Nem teljesen tiszta a telepítési utasítás, mert az írja, hogy majd be kell másolnom valamit valahová. Kis segítséget kérek ez ügyben is. Meg fogom hálálni.

Köszönettel:

sz

Comment

Excel

A következő kérdésem az lenne, hogy lehet-e adatokat importálni Excelbe a marketekről? Pl. Weight Of Money, meg ilyesmi. Nem találtam eddig meg ezt a funkciót.

Sz

Comment

Szia!

Lehet én voltam figyelmetlen, de nem teljesen világos, hogy mit szeretnél csinálni a pénz nélküli loginoddal, egyébként nem pénz függvénye, hogy belépj a programba. A Toy legújabb verziója lehetővé teszi, hogy játékpénzzel próbálgasd ki a dolgokat az igazi piacokon, ezt a belépéskor a felhasználónév és jelszó melletti legördülő menüben kell átállítani.

Nem vagyok számítástechnikai biztonsági szakember, de azt gondolom, hogy erre kb. ugyanakkora esélyed van, mintha csak kizárólag a Betfair honlapot használnád. Több százezer ember használ valamilyen klienst a Betfairhez, még sohasem hallottam olyat, hogy ez biztonsági kockázatot jelentett volna. A csütörtök délutáni Betfair leállás viszont állítólag azért volt, mert hackerek próbáltak betörni. Nem történt semmi, de a piacok pár órára fel lettek függesztve.

Originally posted by szemere View Post
                            Sziasztok!

Örülök, hogy van magyar nyelvű betfair topik, köszönet érte. Az én fő területem a lóverseny,

1. Két betfair nickem van a betfair.com-on. Az egyik számlán van pénz, a másikon nincs, mert azon még kártyaszámot sem kellett megadni (5 évvel ezelőtt, nem tom most hogy van). Úgy látom ez a program kéri a bf nicket és jelszót. A nulla pénzest szívesen megadnám (nem tudom, hogy elfogadja-e), a pénzessel viszont óvatosabb lennék, mert először szeretném nem élesben tanulmányozni a programot, ezért szívesebben adnám meg a nem pénzes nicket. Azt elfogadja? Nektek nincs gondotok ezzel? Mi van, ha lenyúlják itt a bf jelszót? Nem rosszindulatból és kötözködésből írom, de érdekelne erről az infó.

2. Win7 az oprendszerem. Nem teljesen tiszta a telepítési utasítás, mert az írja, hogy majd be kell másolnom valamit valahová. Kis segítséget kérek ez ügyben is. Meg fogom hálálni.

Köszönettel:

sz

Comment

Az utolsó kérdésre válaszolva: egyszerűen át kell állítani az agtpro.exe-ben hogy adminisztrátorként futtasd.

Tudtommal nincs excel export lehetőség a Toyban.

Originally posted by szemere View Post
                              Sziasztok!

Köszönettel:

sz

Comment

Originally posted by Alexey View Post
                                Az utolsó kérdésre válaszolva: egyszerűen át kell állítani az agtpro.exe-ben hogy adminisztrátorként futtasd.

Tudtommal nincs excel export lehetőség a Toyban.
                                Telepítettem és minden rendben. Nem állítottam át semmit és így is fut. Ez most jó hír nekem vagy rossz? Egyébként nagyon ügyes és profi a program, kár hogy nincs Excel export, ez az egyetlen hibája, már ha ezt egyáltalán hibának róhatom fel. De nrm rovom.

Köszönöm a segítséget,

Sz

Comment

Working...
                                X