Announcement

Collapse
No announcement yet.

Magyar nyelvű trédelők

Collapse
X

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

Megjöttek a meghívottaim!

Remélem, mindenkinek sikerült a GEEKS TOY fissítése! Egy stratégiát szeretnék megvitatni veletek a másik topikban.

p2pfogadas.hu Investing on the Betting Exchange - Hidden treasure or risky business?

Comment

Szia,koszonom az otletet elindult a sokadik probalkozasra.Most jol mukodik az e verzio.orulok a sok uj "kolleganak".
      Belamy!Regisztralni kell valahol a honlapon?Nem talaltam a temat.....Udv Miki

Comment

Kedves Miki! Sporttárs!

Regisztrálni a p2pfogadas.hu oldalra a jobb felső sarokban,a Regiszráljon feliratra kattintva egyszerű formanyomtatványon lehetséges. Ekkor

további információs tartalmak nyílnak meg számodra tagként. Pl: Fórum, letölthető fájlok, oktató videók stb.

Viszlát a p2p oldalon, üdv, Belamy

p2pfogadas.hu Investing on the Betting Exchange - Hidden treasure or risky business?

Comment

uj bejelentkezok

sok szeretettel udvozlok en is minden uj bejelenkezot!
          lassan szep lassan osszegyulunk!
          addig is egy apro segitseg kellene: nem tudom hogy tudom "lajkolni" a hozzaszolasokat.......
          elore is koszi a segitseget!
          Pisti

u.i: megvan a megoldas: be kell jelentkezni!!!

Comment

Elfelejtettem, ha valaki szeretne kovetni, a blogom http://www.geekstoy.com/forum/showthread.php?t=3932 ,

S ha valaki nem tudta csak jelentsem, jovo heten lessz az elso charity het 2011-ben, s mindenki aki legalabb nem fizeti be a min donaciot, ezen a heten nem birja hasznalni a toyt, vagyis ezt irja a forumon!

Comment

Originally posted by zasve13 View Post
              Elfelejtettem, ha valaki szeretne kovetni, a blogom http://www.geekstoy.com/forum/showthread.php?t=3932 ,

S ha valaki nem tudta csak jelentsem, jovo heten lessz az elso charity het 2011-ben, s mindenki aki legalabb nem fizeti be a min donaciot, ezen a heten nem birja hasznalni a toyt, vagyis ezt irja a forumon!
              Szia
              Koszi a figyelmeztetest. nem tudod mennyi az alap amit be kell fizetni? es ez mar biztos h anelkul nem lehet hasznalni a programot?
              udv Pisti

Comment

blog

Originally posted by zasve13 View Post
                Sziasztok,
                Na csak en is jelentkezzek, csak most latom hogy valami magyar forum is elindult
                Sok sikert kivanok mindenkinek!
                Szia
                megneztem a blogodat. ahogy latom te a kutyas fogadasokkal dolgozol inkabb. nezegettuk mi is az itteni tarsasaggal, de nem jottunk meg ra a taktikara, az eselyes megerzesere, merre mozdul a piac......stb.
                te milyen modszert hasznalsz. ahogy lattam egyszerrre akar tobb kutyara is fogadsz. gondolom joval futam elott beallitasz Lay es Back-et. de minden esetben ugy mozog a piac ahogy varod? vagy ez mi szerint alakul?

koszi Pisti

Comment

Originally posted by Luzer FC View Post
                  Szia
                  Koszi a figyelmeztetest. nem tudod mennyi az alap amit be kell fizetni? es ez mar biztos h anelkul nem lehet hasznalni a programot?
                  udv Pisti
                  nem vagyok 100% biztos, de igy irja, es mivel a napokban kicserelte a toyt is meg a forum regisztralast okvetlennek csinalta, szerintem eleg biztos.
                  ugyvan hogy 5p a min hogy hasznalhassuk a toyt, vagy 10p hogy hasznalhassuk a forumot is, csak egyszer kell befizetni es az egesz evre ervenyes.

Comment

üdvözlet minden trader fórumtársnak,
                    rögtön egy kérdés..más területről jöttem éppen kalkulálok, próbafogadásokat kötnék, viszont azt látom, hogy egy csomó meccs suspended, real, zaragoza, cesane, heracles, roda ..stb... több mint félórája 20.10-től folyamatosan, betfairen új vagyok nem értem?, ez szokásos, mert ha igen akkor gyakorlatilag nulla, nem tudunk kötést nyitni zárni, csak veszteség, nyitott poziciód nem tudod zárni, vagy realizálni....ja és azt is kérdezném, hogy például a betfair ma volt hogy nem is volt elérhető, ez gyakori, mert akkor total bukta a megnyitott poziciód....tapasztaltatok ilyet... gl, nj1

Comment

Originally posted by nj1 View Post
                      üdvözlet minden trader fórumtársnak,
                      rögtön egy kérdés..más területről jöttem éppen kalkulálok, próbafogadásokat kötnék, viszont azt látom, hogy egy csomó meccs suspended, real, zaragoza, cesane, heracles, roda ..stb... több mint félórája 20.10-től folyamatosan, betfairen új vagyok nem értem?, ez szokásos, mert ha igen akkor gyakorlatilag nulla, nem tudunk kötést nyitni zárni, csak veszteség, nyitott poziciód nem tudod zárni, vagy realizálni....ja és azt is kérdezném, hogy például a betfair ma volt hogy nem is volt elérhető, ez gyakori, mert akkor total bukta a megnyitott poziciód....tapasztaltatok ilyet... gl, nj1
                      Szia
                      kozponti meghibasodas tortenhetett a Betfairnel. ilyen utoljara 4 honapja (talan) fordult elo. ha vmi rendszer ellenorzes miatt lezarjak a piacokat , altalaban figyelmeztetik a fogadokat, de most nem volt ilyen. egyik pillanatrol a masikra halt meg a rendszer.
                      sajnos volt ismerosom aki bentragadt fogadasba es csak a vak szerencse miatt nem vesztett.

remeljuk a jovoben nem lesz ilyen.
                      udv Pisti

Comment

Originally posted by Luzer FC View Post
                        Szia
                        kozponti meghibasodas tortenhetett a Betfairnel. ilyen utoljara 4 honapja (talan) fordult elo. ha vmi rendszer ellenorzes miatt lezarjak a piacokat , altalaban figyelmeztetik a fogadokat, de most nem volt ilyen. egyik pillanatrol a masikra halt meg a rendszer.
                        sajnos volt ismerosom aki bentragadt fogadasba es csak a vak szerencse miatt nem vesztett.

remeljuk a jovoben nem lesz ilyen.
                        udv Pisti
                        Bodrikám!

még mindig az ismerősöd vagyok!:

Comment

Szia Pisti, köszönöm a választ, így azért megnyugtatóbb....ilyen előfordulhat valóban akár a mi netszolgáltatónknál, vagy áramkimaradás stb miatt is...ha ez nem gyakori akkor nincs igazán jelentősége, bár aki bennragadt,annak kellemetlen....közben beleolvasgattam az angol nyelvű forumokba, van aki azt irta,hogy állítólag telefonon lehet ilyenkor zárni, szerintem akkor már egyszerűbb ... egy kis rollt betolni a betdaqra és tárolni, ott zárni, ha ilyen van....kettő csak nem áll le egyszerre...üdv,nj1

Comment

Most olvasom, hogy a fórumba kell írni, és aktív lesz újra a Geek. Hát kíváncsi leszek!

Comment

És tényleg működik a dolog!

Comment

Szépen ellevelezgetek magammal.

Comment

Working...
                                X