Announcement

Collapse
No announcement yet.

Magyar nyelvű trédelők

Collapse
X

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• Magyar nyelvű trédelők

Mindenkit sok szeretettel köszöntök a Geeks oldalán. Végre sikerült elindítani egy magyar nyelvű fórumot is. Remélem lesz rá igény és érdeklődés.

Szeretnénk összegyűjteni és kialakítani egy magyar nyelvű trédelőkből álló csoportot határon innen és túl.
    Mindenki véleményét, hozzászólását és esetleges kérdését várjuk.
    Jó trédelést.
    Luzer FC

szevasztok! Bodri!

nyomjuk 1000-rel ,luzer fc megmondja tutit!
    remélem minél többen leszünk!
    jó lenne ha megosztanánk egymással a stratégiákat,ha valaki kiváncsi ,hogy mit hogyan csinálunk írjon bátran!

Comment

Sziasztok!
      Nagyon orulok hogy vegre sikerult elinditani,remelem mindenki megtalalja az ot erdeklo kerdeseire a valaszt.Illetve Megtudjuk osztani a gondolatainkat.Sok eredmenyes tread-elest kivanok mindenkinek.

Comment

Hello

Király ez a magyar nyelvü forum.Jó gondolat volt elinditani,remélem minnél többen leszünk majd.Meg van már a Tuti??????

üdvözlet mindenkinek.....

Comment

hello Udo!

mi elsősorban under/over -t trédelünk általában 65 perctől ha az eredmény 0-0 akkor 2,5-en ha egy gól van akkor 3,5-en
          ill a 85-dik perctől szintén under/over de már csak ha 0-0 akkor a 1,5-en ha egy gól van akkor 2,5-en.
          ha gól van eldobjuk minuszba,ha nincs akkor 2-3 tized különbséggel lay-eljük.
          ha megosztanád ,hogy te mit trédelsz annak nagyon örülnénk

üdv: lúzer fc

Comment

Hello Udo!Orulok hogy csatlakoztal,sikeres tradelest.Mond a klm-nek varjuk

Comment

Hello
              nagyon orulok h igy szepen lassan elindul a mi kis forumunk. remelem kesobb egyre tobben csatlakoznak majd hozzank.

inditottam egy uj forumot: tredelesi strategiak cimmel. ide lehet hozzaszolni ha vki vmilyen strategiat akar megvitatni esetleg megosztani. csak h kicsit kategorizaljuk a temakat.

ha vkinek mas temakorben lenne kerdese, megvitatni valoja nyisson uj forumot nyugodtan. esetleg a napi tapasztalatok megosztasara is nyithatunk forumot. vagy a nagy nyeresek-bukasok forumat is megnyithatjuk. csak h a masikat osztonozzuk vagy h elkeruljek a mi elkovetett hibainkat.

jo tredelest!

Comment

Sziasztok!

Örülök, hogy elindult a magyar nyelvű fórum, még ha eddig kevesen is, de vagyunk!

Comment

Sziasztok,
                  Na csak en is jelentkezzek, csak most latom hogy valami magyar forum is elindult
                  Sok sikert kivanok mindenkinek!

Comment

Üdv, mindenkinek!

Jó gondolat volt a magyar nyelvű fórum megnyitása, szeretném ha az általam meghívott traderek is jelentkeznének. Ami késik nem múlik. Addig is gyűjtöm a megvitatni való stratégiákat.

Sok sikert mindenkinek!

Comment

Sziasztok.Letoltottem a frissitest es nem mukodik.De latom a tobbi nyelvu forumon sem mindenkinek.Valami otlet??Sajna a regit letoroltem igy most semmim sincs..

Comment

Üdv mindenkinek.

remélem beindul a forumélet.

Comment

Uj progi

Originally posted by miklos7303 View Post
                          Sziasztok.Letoltottem a frissitest es nem mukodik.De latom a tobbi nyelvu forumon sem mindenkinek.Valami otlet??Sajna a regit letoroltem igy most semmim sincs..

Szia.
                          nekem eleve a regi progi be sem indult, kotelezett h frissitsem! miutan az ujat inditottam, kotelezett , h regisztraljak a Geeks oldalon , vagy ha mar regisztralt vagyok a nevemmel es jelszavammal egy ellenoro oldalon jelenkezzek be es csak utana allt fel a Geeks uj programja.

probalkozz vele.
                          udv

Comment

Sziasztok! Üdvözlök minden kitartó,és szerencsés trédelő,és kereskedő társat!
                            A profit legyen velünk!

Üdv:Zoli.

Comment

Üdvözlök minden fórumozót. Együtt sikerülhet! Sok zöldet kívánok!
                              josqaw

Comment

Working...
                              X