Page 3 of 4 FirstFirst 1 2 3 4 LastLast
Results 41 to 60 of 80

Thread: Srbija

Novice

Ja mislim da ti je najbolje da pozoves London i objasnis situaciju,da si slucajno prilikom otvaranja naloga uneo pogresan datum,i da zato nisi mogao da verifikujes nalog...Eventualno da ponudis u razgovoru da posaljes jos neki skeniran dokument gde se vidi datum rodjenja,tipa pasos,ili neki drugi koji bi posluzio kao dokaz o tacnom datumu...to bi trebalo da resi problem.Na kraju krajeva reci ce ti oni sta treba,ne verujem da je to veliki problem.
    U svakom slucaju ne oprastaj se od kinte kolika god da je.
    Pozdrav

Virgin

Default pozdrav svima

Do sada sam igrao na laptopu, ali ne ide, pa kupujem nov racunar.
    Drug mi je na laptopu podesavao Geek, a sada ne mogu da ga dobijem na mob, pa me zanima da li neko zna sta treba da se podesi na Geeku da bih mogao da igram in play konjske trke?
    A, da, ako neko zna neka mi javi kako da razvucem geek preko celog monitora da mi bude pregledno. Hvala unapred. Pozdrav

Virgin

--------------------------------------------------------------------------------
    Pozz... Vidima da vas ima iz puno iz srbije, ja sam iz hrvatske. Imam jednu strategiju za nogomet, al nije dorađena do kraja. Taj način klađenja sam našao na jednom engleskom blogu a ide ovako: Prije tekme se kldite na točan rezultal 1-0, 0-1, i na over 1.5. Ako bilo koja ekipa postigne gol ti imaš profit. primjer na 1000 eura tvojih je 40, 50, 60,70 eura ovisno o tečaju. Ali je problem ako na tekmi nema pogotka gubiš sve.

Novice

Pozdrav Marine...
    da,ocigledno je problem ako utakmica ode u 0:0,svaka strategija ima svoje slabe tacke,pa tako i ova tvoja...mislim da ne postoji mogucnost neke dorade,jednostavno ne postoji savrsena kombinacija da bas sve bude pokriveno bez ikakvog rizika(ili ja je bar ne znam),a ako te zanima trejd sa tacnim rezultatima,na http://senseicro.blogspot.com/ imas zanimljive free strategije koje ti mogu doneti i veci profit nego ova tvoja.Baci pogled,mozda ti se i svidi nesto,ili ti posluziti kao polazna tacka za razvijanje neke strategije za trejd.

Virgin

Default p

Kako mogu namjesti gek toy da se kladim na konja (backam) pri tečaju od 12 te ukoliko tečaj počne padati da mi program sam laya na tečaju od 11.5? confused: Inače ovaj sistem bi mogao jako dobro raditi na britanskim trkama i to 10 min prije svake trke kada je likvidnost velika, tada tečaj skače gore dole ko mutav.

Virgin

Default ....

Pozdrav iz Kg-a!
    Zanima me da li neko ima nalog na Neteller-u i ako ima koliko vremana im je trebalo za verifikaciju naloga,posto sam par puta slao skeniran pasos(preko sajta) a i dalje mi stoji da nalog nije verifikovan....Zanima me i da li je neko otvarao nalog na Skrill-u(u zadnjih par meseci) posto i tu imam problema sa veruifikacijom .Tj Na oba sajta mogu da uplatim novac preko Visa kartice ali u kontra smeru ne ide nikako....

Novice

Zdravo Darko

ja imam nalog na Neteleru i iz mog iskustva i iskustva ljudi koje znam verifikacija naloga ne bi trebalo da traje duze od 2 do 3 dana...e sad jedino moze da bude problem ako se neki podatak ne podudara sa dokumentom koji si poslao.
    Na sajtu Netelera imas opciju da zatrazis poziv,oni te pozovu u toku dana (iz mog iskustva) i resis problem.
    Neteler svakako preporucujem,sa njihovom karticom dizes lovu sa bankomata i placas robu bilo gde,gde moze Master Card...
    Nadam se da sam pomogao,pozdrav

8. The Following User Says Thank You to morpheus14 For This Useful Post:
    DarkoPancev (6th November 2013)
    Novice

Jel zna neko od kad je Betdaq ukinut za ljude iz Srbije i da li je to privremeno ili stalno???

Virgin

Default Prisutan

Samo da se javim, jos jedan iz Srbije na forumu.

Pozdrav iz Zemuna

Novice Machibist's Avatar

Thumbs up

Jos jedan iz ovih krajeva. Pozdrav iz Hrvatske i sretno svima.

Virgin

POZDRAV ZA SVE TREJDERE IZ KRAGUJEVCA,IGRAM ISKLJUCIVO KONJE AKO NEKO HOCE DA RAZMENIMO ISKUSTVA ILI AKO IMA NEKU ZANIMLJIVU STRATEGIJU NEKA MI POSALJE PORUKU NA FACEBOOKU...PUNO POZDRAVA ZA SVE !!! !!! https://www.facebook.com/hristijan.josifovic

Virgin

Quote Originally Posted by morpheus14 View Post
    Pozdrav Marine...
    da,ocigledno je problem ako utakmica ode u 0:0,svaka strategija ima svoje slabe tacke,pa tako i ova tvoja...mislim da ne postoji mogucnost neke dorade,jednostavno ne postoji savrsena kombinacija da bas sve bude pokriveno bez ikakvog rizika(ili ja je bar ne znam),a ako te zanima trejd sa tacnim rezultatima,na http://senseicro.blogspot.com/ imas zanimljive free strategije koje ti mogu doneti i veci profit nego ova tvoja.Baci pogled,mozda ti se i svidi nesto,ili ti posluziti kao polazna tacka za razvijanje neke strategije za trejd.
    Za sve one koji hoce da trguju na konjima najbolji blog na prostorima EX YU je gore pomenuti blog senseicro.blogspot.com

Virgin

Default Pomoc :)

Ljudi potrebna mi je pomoc,
    Imam nalog na BF,ulogujem se normalno..
    Skinuo sam Geeks,i ja kada kucam moje korisnicko i sifru nece xa otvori,pise da nije verifikovano.. drugar sa njegovom sifron moze kod mene na kompu da se uloguje na geeks. sta da radis,jel moze neko ceo proces da mi objasni,sto pre ))
    HVALA UNAPRED

Quote Originally Posted by Falcone View Post
    Ljudi potrebna mi je pomoc,
    Imam nalog na BF,ulogujem se normalno..
    Skinuo sam Geeks,i ja kada kucam moje korisnicko i sifru nece xa otvori,pise da nije verifikovano.. drugar sa njegovom sifron moze kod mene na kompu da se uloguje na geeks. sta da radis,jel moze neko ceo proces da mi objasni,sto pre ))
    HVALA UNAPRED
    Klikni na link koji si dobio od Geek-a na mail. Verifikacija je potrebna da bi se mogao ulogirati.
    Last edited by Machibist; 14th January 2014 at 05:48 PM. Reason: Wrong letter

Da li itko s ovih prostora koristi proxy za pristup Betfairu. Pošto Hr uskoro uvodi zabranu pristupa preko ISP-a zanimaju me mogućnosti zaobilaska zabrane?
    Hvala

Virgin

Pozdrav, evo da se zapljunem iz Nisa!

Sto se tice zaobilazenja zabrane, mozes koristiti VPN (Virtual Private Network), googlaj malo, ima nekih sa preporukom bas za Betfair. Fazon je da je to kao remote computer sa nekom svom IP adresom, i dobro je jos sto mozes tamo instalirati i ostaviti GeeksToy da ti radi a ti mozes iskljuciti svoj racunar i tom virtualnom desktop-u pristupati sa bilo kog kompa, cak i sa mobilnog.
    Nadam se da sam malo pomogao...

Ja imam jedno pitanje za sve clanove: Da li je neko probao -Maria stalking plan- za LAY na favourite, tj. da li taj sistem jos uvek radi?

Vlada

Virgin

Pozdrav iz Smedereva...
    ja sam skoro krenuo sa trejdovanjem preko betfair-a, a pocinjem i preko geek-a, ali imam jedan problem uvek kada kliknem na back ili lay imam cekanje od 5 sekundi pre nego sto mi prihvati moju ponudu, zanima me da li se to jos nekome desava, i kako da to ispravim, sta treba da uradim....
    hvala unapred...

Virgin

Tako je na fudbalu, i jednostavno su to betfair pravila i tako mora, na konjima je skoro instant, ne secam se kako bese na ostalim sportovima. Koji sport trade-ujes?

20. The Following User Says Thank You to vladadee For This Useful Post:
    milos988 (4th February 2014)
    Virgin

hvala na odgovoru uglavnom na tenisu in play, i uvek mi se dogadja da cekam oko 5 sekunde i na betfair i na geek-u, ali ako je tako za svakoga onda je to ok...``

Mislim da samo na konjima nema timera (5 sec). Tenis, nogomet, košarka...5 sekundi timer. Sretno

23. The Following User Says Thank You to Machibist For This Useful Post:
    milos988 (4th February 2014)