Results 1 to 4 of 4

Thread: Problem z zapłatą

Novice

Default Problem z zapłatą

Mam pytanie czy autor programu przewiduje zapłatę przez inne konto czy tylko przez Paypal. Nie moge niestety zapłacić a chciałem wykupić chociaż wersję 3 miesieczną jednak Paypal w ostatnim czasie zmienił warunki i regulamin. Trzeba miec karte kredytową jednak ja takiej nie mam i nie zamierzam mieć. Czy autor programu przewiduje zapłatę przez np MoneyBookers teraz lub w przyszłości. Wiem że taki temat jest jednak ja nie znam dobrze angielkskiego dlatego wole zapytać na Forum. Dzięuję z góry za informacje

Virgin

Płatnosć poprzez Mooneybookers jest dostępna od początku.
    MB zmieniło nazwe na Srill ale wszystko pozostało po staremu.
    Spokojnie mozesz dokonać opłaty poprzez MB

W sumie nie sprawdzałem dokladnie jak wyglada to opłacanie poprzez MB, i nie wiem czy nie ma jakiś problemów, ale ogolnie opcja poprzez mooney bookers jest dostepna
    Last edited by stefanek1987; 15th May 2012 at 08:38 AM. Reason: dopisek

Novice

Nie wiem próbowałem dwa razy przez MB i doładowąło mi konto 2 razy na MB a opłaty nie zrobiłem tak jakby wymagali wpisania karty której nie mam jeszcze. Nie wiem dlaczego tak się dzieje, chyba dlatego ze zmienili zasady. Przyznaje że przed zmiana nazwy na Skriil często doładowywałem konto i dużo kupowałem przez inetrnet. Szkoda że autor nie chce umieścic jakiegoś adresu poczty swojej zrobiłbym opłatę od razu, bo zrobiłbym opłatę z konta MB bezpośrednio. Umieściłbym nazwę użytkownika w tytule i za co płacę byłaby sprawa załatwiona. Wiem ze jest to problem natury bardziej technicznej ale bez tego przedłuży sie czas

Support Team The Geek's Avatar

doniu1123 I don't fully understand your issue via Google Translate, but what I can tell you is that your forum account has already successfully purchased 3 month licences. PM me for further details.