Witaj na Polskim Forum.

To forum zostało stworzone dla Polskich użytkowników programu, aby umożliwić dyskusję na aktualne tematy dotyczące sportu, zakładów sportowych, tradingu oraz aby mogli pomagać sobie wzajemnie przy programie AGT pro. Proszę przestrzegać 2 głównych zasad forum, na wszystkich forach językowych : bądź miły i nie spamuj.

Dzięki pomocy kilku członków naszej społeczności, część aplikacji (oraz to ogłoszenie) zostało przetłumaczone dla Was na język polski. Jeżeli uważasz, że jakakolwiek część Polskiego tłumaczenia może zostać ulepszona, proszę umieść swoje uwagi tutaj.

Wciąż mamy wiele plików do przetłumaczenia na język polski, jeżeli więc jesteś regularnym użytkownikiem aplikacji, mówisz po angielsku i chciałbyś nam pomóc stworzyć wspaniały program dla polskich użytkowników, prześlij mi proszę PM na forum.

Proszę być świadomym, że ponieważ nie mówię po polsku, jakakolwiek pomoc zapewniana przeze mnie może być tylko po angielsku. Jednakże mamy na forum dużo Polaków i może oni będą mogli odpowiedzieć na Twoje pytanie lub pomóc rozwiązać jakiś problem. Jeżeli jednak uważasz, że moja pomoc jest niezbędna lub nie możesz uzyskać odpowiedzi na swoje pytanie po polsku, proszę przetłumacz je na język angielski używając http://translate.google.pl/ i umieść w sekcji Help forum angielskiego.

Mam nadzieję, że miło spędzasz czas używając AGT Pro i będąc członkiem naszej społeczności.

Pozdrawiam serdecznie

The Geek