Page 3 of 3 FirstFirst 1 2 3
Results 41 to 57 of 57

Thread: Kdor ne skaČe ni slovenc

Novice

Vidim, da je sčasoma, po vseh zadevah na naših SLO forumih, dosti ljudi prekinilo z BF ali pa ostalo praznih rok (na žalost)...

Trejdanje je potrebno "naštimati" da odgovarja nam samim; to pomeni, da ni vsaka strategija za vsakogar... Sam sem porabil precej časa, preden sem ugotovil kaj mi ustreza... Strategij je polno in to so free na cashessence...

Dejstvo pa je, da je program GT predvsem namenjen trejdanju - sam sem praktično samo na ladderju - drugače je bolje da uporabljate navadni BF aplikacijo, pa še zastonj je...

So pa kvote tako naštimane, da je težko (99,99%) nemogoče, razen skozi time lapsing skozi tekmo, kar je pa itak logično in predstavlja tveganje...

Lepo bi pa bilo spet odpreti kak forum kjer se da predebatirat kakšne zadeve - lahko pa jih kar tukaj, če bo seveda kdo sodeloval

Novice

Default Standard shema

Spoštovani. Vsi kateri ste prisotni ali imate opravka z športno borzo BF poznate kako težko je uspešno parirat dogodkom na terenu, še bolj je težko in skoraj nemogoče je biti uspešen brez določenega tveganja saj je ponudba na borzi ali kotiranje kvot računalniško natančno usklajena v celotnem terminu igranja nekega dogodka v 90%. Naš procent na katerega lahko imamo vpliv je 10% z manevri naše ponudbe in povpraševanja. Še vedno velja, ni 100% strategije, ni 100% opcije igranja kljub oglaševanju nekaterih ( zavajanje javnosti z določenim namenom),še vedno obstajajo določena tveganja ampak z raznimi opcijami vlaganja na razne markete pred dogodkom igranja,med dogodkom igranja, z časovnimi zamiki vlaganja, izbranih dogodkov, točno določeni vložki, se lahko samo približamo 100-tim procentom.

Zraven razvijanja raznih strategij, enostavnih opcij igranja sem se zadnje tri leta ukvarjal z vprašanjem kako se približati 100-tim procentom in na kakšen način. Poznavanje glede usklajenosti programa na borzi,sem ugotovil, da z pomočjo zgoraj že omenjene taktike bi lahko prišli do nekih rezultatov. Začelo se je obdobje razvijanja igranja z pomočjo navadne SHEME- pomeni-igranje po statističnih podatkih vlaganja vložkov na razne opcije in markete.

Z projektom sem začel pred tremi leti. Nazaj leto dni sem ustanovil servis z namenom sodelovanja z člani servisa, pokazat, da ni vse tako rožnato kakor se predstavlja pri raznih oglaševanjih in z pomočjo servisa nadaljeval glede projekta igranje z pomočjo SHEME. Prednost sem posvetil iskanju nekega standarda. Standard pomeni, da bi se vsi dogodki igrali po enaki SHEMI, skratka igranje po enakem principu vlaganja na določene opcije z določeno taktiko. Glede raznih dogodkov na terenu z raznimi značilnostmi posameznega dogodka, sem ugotovil ,da vse dogodke ali izdelat standard SHEMO za vse dogodke ni izvedljivo. Dogodke sem ločil v dve skupini, pomeni, da bosta izdelani dve standard SHEMI.
    Značilnosti standard SHEME:

Prednosti standard SHEME je, da nam ni potrebno praktično nič vedeti o dogodku katerega izberemo.

Prednost standard SHEME je, da nas ne zanima kdo bo zmagovalec.

Prednost standard SHEME je, da ne potrebujemo prenosa dogodka preko TV.

Prednost standard SHEME je, da zadevo lahko zaključimo pred koncem dogodka.

Prednost standard SHEME je, da se v primeru skupnega profita pred koncem dogodka lahko sami odločimo glede tveganja ali višine profita in zadevo zaključimo pred koncem dogodka z obstoječim profitom ali zadevo peljemo naprej v pričakovanju boljšega profita.

Prednost standard SHEME je, da lahko igramo z minimalnimi vložki.

Prednost standard SHEME je, da SHEMO lahko kombiniramo z stavnim lističem, lahko tudi brez lističa, odvisno kako se odločimo.

Slabost standard SHEME je, da v primeru manjše banke posameznika je bolje neke opcije odigrati na stavnici, se pravi prisotnost stavnice, ni pa nujno, lahko se odigra vse na borzi BF ampak se bo skupni vložek povečal zaradi dodatnih opcij katere lahko se odigrajo tudi na stavnici , dodatne opcije avtomatski v verigi vložkov povzročijo povečanje skupnega vložka.
    http://mija05.blogspot.com/

Member

Pozdravljeni...

Mene pa zanima ali še kdo sploh trada in/ali trade samo nogomet ali še kaj druga? Sam sem sicer na konjskih dirkah.

Novice

Quote Originally Posted by Iggy View Post
    Pozdravljeni...

Mene pa zanima ali še kdo sploh trada in/ali trade samo nogomet ali še kaj druga? Sam sem sicer na konjskih dirkah.
    Serbus,

Sicer trejdam preko BA, ampak tako kot ti trejdam konje. Lahko me dodate na Facebooku (http://bit.ly/fbsutka) in rečemo kako na to temo

Lep pozdrav.

Novice

Začel se je projekt " VEM ", datum začetka projekta 18.09.2016

Forum Addict

Fantje, kot vidte se betfair zapira za slovenske stranke v petek 28.10.2016. Zdej me pa zanima, a kdo od vs ve kasne so opcije da mi kot slovenci se naprej trejdamo. Recimo da najdez angleza, in prek njegovga accounta trejdas, iz slovenije mas pac samo proxy nastiman da si v angliji, in trejdas, za placilo se pa zmenes recimo prek paypala.

Novice

Serbus,

A sad day za Slovenijo ja Ni mi jasno ali se je Betfair tak odločo ali je Slovenija neko pizdarijo naredla...

Opcija je, da se nekdo npr. v Angliji registrira na Betfairu in ti potem preko njegovega accounta IN preko VPSa (proxy dvomim, da bo deloval) trejdaš. Če maš slučajno Skype mi na PM pusti naslov in te dodam v SLO grupo kjer nas je par trejderjev noter

Forum Addict

Ja slovenija je to zakuhala..evo sm ti pooslou..dejmo najdt resiteu da bomo lahko se trejdal, jst sm razmislu direkt tko kot ti, da pac prek enga angleza trejdam, on mi pa poslija dnar na paypal.

Virgin

Pozdravljeni trejderji!

Pri meni je ista situacija, čisti šok. Ko bi vsaj prej kaj sporočili ne pa v roku 48 ur. Kaj sedaj, če ima kdo kakšno informacijo naj mi sporoči.
    Kaj pa Hrvaška, ki je blizu? Če se tam odpre BF račun, je dosti bližje kot UK.

LP

Virgin

Due to regulatory developments we will be closing our website for all customers betting from Slovenia on Friday 28th October 2016.

S tem zapirajo samo internetno stran ali nam tudi zapirajo račune?

Če prav razumem, lahko v tujini kjer je dovoljen B F uporabljaš isti SLO account?

Mam prav ali govorim neumnosti?

Member

Quote Originally Posted by stane123 View Post
    Pozdravljeni trejderji!

Pri meni je ista situacija, čisti šok. Ko bi vsaj prej kaj sporočili ne pa v roku 48 ur. Kaj sedaj, če ima kdo kakšno informacijo naj mi sporoči.
    Kaj pa Hrvaška, ki je blizu? Če se tam odpre BF račun, je dosti bližje kot UK.

LP
    Res je šok. Hrvaška še deluje in se da.....sam vseen ne moreš tradat v slo, ker bojo blokiral IP

Member

Quote Originally Posted by stane123 View Post
    Due to regulatory developments we will be closing our website for all customers betting from Slovenia on Friday 28th October 2016.

S tem zapirajo samo internetno stran ali nam tudi zapirajo račune?

Če prav razumem, lahko v tujini kjer je dovoljen B F uporabljaš isti SLO account?

Mam prav ali govorim neumnosti?
    Načeloma mislim da nam bojo zaprli račune in dostop do strani. Lahko pa jih vprašaš. Drugače pa če imaš skype se lahko pridružiš skupini tradarjev v slo in kako kdaj rečemo.

Novice

Žal je edina možnost Betfair račun v tujini, kjer je Betfair Exchange (!!!) dovoljen in VPS (primer : www.sportingservers.com) ali VPN (primer : www.tunnelbear.com).

Novice

Quote Originally Posted by Iggy View Post
    Načeloma mislim da nam bojo zaprli račune in dostop do strani. Lahko pa jih vprašaš. Drugače pa če imaš skype se lahko pridružiš skupini tradarjev v slo in kako kdaj rečemo.
    Customer support pravi, da bodo zaprli račune in dostop do njihovega Web page-a IN API-ja. Žal :\

Novice

Zdravo, jaz sem vprašal glede blokade na BF in tu je odgovor.

Thanks for getting in touch.

It is only possible to have a Betfair account if you actually move to another Country that is not Banned in using the Betfair site.

This means, if you use a VPN or change IP Address, we will still know and your account will be closed due to this.

Unfortunately, we are not able to offer our Service in Slovenja any longer. I do hope you can understand this.

Let me know if there’s anything else I can help with. Or maybe our FAQs will come in handy?

Thanks,

Bogdan

Betfair Customer Service

Novice

Sej pa je logično, da mora customer support tak odpisat, ker če ne bi, bi imeli pravne težave

Zaenkrat dela zadeva normalno preko VPNja....

Virgin

Quote Originally Posted by andrejt View Post
    Sej pa je logično, da mora customer support tak odpisat, ker če ne bi, bi imeli pravne težave

Zaenkrat dela zadeva normalno preko VPNja....
    Kaj uporabljaš star slovenski account in si na betfair povezan z VPNjem? Je nakazovanje denarja šlo brez problemov?

Ali pa imaš UK account od kolega in preko VPNja trejdaš v njegovem imenu?

Ostali uporabniki, kako ste rešili situacijo?