Page 2 of 6 FirstFirst 1 2 3 4 5 6 LastLast
Results 21 to 40 of 120

Thread: witam

Virgin juhas's Avatar

Witam wszystkich!

Do tej pory do tradingu używałem *******a, aczkolwiek poznałem większość dostępnych programów wspomagających handlowanie. Wszedłem dziś na stronę Betfair solutions i tak oto znalazłem GeeksToy i to forum.
    Kilka godzin poznawania interfejsu i funkcji i mogę powiedzieć, że program jest "wypasiony". Do tego za darmo, więc na chwilę obecną odkładam *******a na półkę.

Forum Guru rockaren's Avatar

Gratuluje dobrego wyboru, witam w polskiej sekcji forum, pozdrawiam i zycze sukcesow w handlu

Virgin

Witam wszystkich
    Mam pytanie czy mozna wyswietlic tylko jeden rynek na drabinie.
    Jesli tak prosze o podpowiedz.

Virgin

Default poczatkujacy

Zaczynam dopiero przygode z tradingiem i mam problem.Gdzie moge pobrac GT.Pozdrawiam i zycze dobrych wynikow.

Novice sfirek's Avatar

Quote Originally Posted by janusz View Post
    Zaczynam dopiero przygode z tradingiem i mam problem.Gdzie moge pobrac GT.Pozdrawiam i zycze dobrych wynikow.
    http://geekstoy.co.uk/ToyVersion1.0a.msi tu masz najnowszą wersje

Virgin

Dzieki SFIREK.

Quote Originally Posted by roger70 View Post
    Witam wszystkich
    Mam pytanie czy mozna wyswietlic tylko jeden rynek na drabinie.
    Jesli tak prosze o podpowiedz.
    Nie jestem pewien czy dobrze zrozumialem pytanie ale moze chodzi ci o cos takiego....

Majac otwarty ladder...right click main bar.....ladder layout.....max columns....wybierasz 1....

Jesli masz cos innego na mysli to sorry

Virgin

Quote Originally Posted by rockaren View Post
    Nie jestem pewien czy dobrze zrozumialem pytanie ale moze chodzi ci o cos takiego....

Majac otwarty ladder...right click main bar.....ladder layout.....max columns....wybierasz 1....

Jesli masz cos innego na mysli to sorry
    ..............................

Virgin

Witajcie

Od 7 lat bawię się w zakłady piłkarskie raz wyższymi raz niższymi kwotami no, ale jak na 7 lat gry 3,700 zł na plusie to trochę mało prawda? Dlatego kiedy napotkałem przypadkiem w Internecie na wątek o tradingu sportowym to od razu wiedziałem, ze jest to coś dla mnie. Możliwości zarabiania na danym meczu za kilka godzin przed jego rozpoczęciem to coś wspaniałego. Od paru tygodni obserwuje kilka rynków i stale śledzę kilkanaście blogów polskich traderów.

…. I tutaj mam prośbę, czy ktoś z was drodzy koledzy nie znalazłby chociażby 2 godzin na rozmowę ze mną by mi pomóc poukładać tą wiedzę? Z początkiem mojej gry na betfair założę bloga, na którym dokładnie będę opisywał moje poczynania.

Potrzebuje waszej pomocy ze swojej strony mogę jedynie dać pełne zaangażowanie i zdyscyplinowanie. Niestety nie mogę na chwile obecną zapłacić za te lekcje, bo mam spore długi, dlatego postawiłem sobie cel, jaki chciałbym osiągnąć.

Moje gg: 8028103

Pozdrawiam wszystkich forumowiczów.

Virgin

…a co do Gees Toy to ściągnąłem sobie, ale niestety nie chce się zainstalować. Próbowałem oba linki ze strony ale niestety nic

Pojawia się jedynie na ułamek sekundy czarny prostokąt, na którym z tego, co zdążyłem przeczytać jest napisane, że zbyt duży by zainstalować czy coś w tym stylu.

Virgin

Wielkie dzieki dokladnie o to

Novice

Witam,
    do tej pory używałem innego programu ale po zobaczeniu tego i przeczytaniu opinii innych postanowiłem się przerzucić na The Toy'a. Jakoś sobie wszystko poustawiałem ale nie wiem jak uporać się z dwoma sprawami, a więc tutaj pytanie do was.
    1- jak ustawić aby zapamiętało moje stawki na stałe w każdej gonitwie?
    2- jak pousuwać/poukrywać niektóre z tych zakładek?
    Dołączam obrazek do tych pytań: http://img69.imageshack.us/i/asdasdasdasdas.png/
    Pozdrawiam

P.S. Czy GT ma jakieś problemy z API i czy coś w związku z nim trzeba zmieniać w ustawieniach? Wg mnie wszystko jest dobrze ale wolę się zapytać(nie może być mniej niż 200 ms w ustawieniach?)

Novice

To pomoże ktoś z pytaniem nr 1. Z drugim sobie poradziłem.

Quote Originally Posted by Esio View Post
    To pomoże ktoś z pytaniem nr 1. Z drugim sobie poradziłem.
    Nie jestem pewien czy dobrze zrozumialem.....right click pozwoli ci na wybranie dowolnej stawki na kazdy button....

zapomnialem dodac ze kazda stawka ktora sobie wybierasz i jest widoczna na gornej czesci laddera bedzie dostepna potem jesli bedziez korzystal z "right click"

sorry jesli kiepsko to opisalem ale moj j polski nie jest juz taki jak byc powinien
    Last edited by rockaren; 5th February 2010 at 03:52 PM.

Novice

Talking czesc

przedstawic i powitac chcialem szanownych !
    mozna powiedziec ze jestem beginerem po 2 tyg zabawy z bukami trafilem na BF i teraz przycinam na pilce z dosc dobrym efektem (lay the draw) - i wyglada na to ze w ten weekend znowu sie oblowie
    startuje z konikami i tenisem.

uzywam GT, probowalem nicko ale nie podchodzi.
    w sumie cel to na fulltime trading mam ochote - ale na razie to szkole strategie. Zobaczymy.

moze bywalcy z trzycyfrowa liczba postow pochwala sie jak traduja, na czym, jakimi strategiami....
    nowicjusze beda wdzieczni

pozdrowka
    spaced
    gg:235181

Novice

Nie jestem pewien czy dobrze zrozumialem.....right click pozwoli ci na wybranie dowolnej stawki na kazdy button....

zapomnialem dodac ze kazda stawka ktora sobie wybierasz i jest widoczna na gornej czesci laddera bedzie dostepna potem jesli bedziez korzystal z "right click"

sorry jesli kiepsko to opisalem ale moj j polski nie jest juz taki jak byc powinien
    Ale po wyłączeniu programu przyciski się odświeżają i wracają do poprzedniego ustawienia. Zwróć uwagę, że chodzi mi o te "buttony" na dole, a nie te u góry.

Quote Originally Posted by Esio View Post
    Ale po wyłączeniu programu przyciski się odświeżają i wracają do poprzedniego ustawienia. Zwróć uwagę, że chodzi mi o te "buttony" na dole, a nie te u góry.
    A korzystales z opcji Save Profile ???

Jest inna mozliwosc edytowania tych "buttonow", mozna to zrobic bezposrednio w pliku XML...

WIN XP: C:\Documents and Settings\All Users\Application Data\AGeeksToy\AGeeksToy\Settings

Vista & WIN 7: C:\ProgramData\AGeeksToy\AGeeksToy\Settings

Wyszukaj w tym katalogu plik o nazwie DefaultStakes.xml

otworz plik np w Notepad i w sekcji <StakesButton> zrob odpowiednie zmiany....dla bezpieczenstwa zrob sobie back up zanim zaczniesz cos kombinowac

18. The Following User Says Thank You to rockaren For This Useful Post:
    Esio (5th February 2010)
    Novice

A korzystales z opcji Save Profile ???

Jest inna mozliwosc edytowania tych "buttonow", mozna to zrobic bezposrednio w pliku XML...

WIN XP: C:\Documents and Settings\All Users\Application Data\AGeeksToy\AGeeksToy\Settings

Vista & WIN 7: C:\ProgramData\AGeeksToy\AGeeksToy\Settings

Wyszukaj w tym katalogu plik o nazwie DefaultStakes.xml

otworz plik np w Notepad i w sekcji <StakesButton> zrob odpowiednie zmiany....dla bezpieczenstwa zrob sobie back up zanim zaczniesz cos kombinowac
    Pierwsza opcja nic nie daje, a jeśli chodzi o drugą to ... nie mam nawet takiego pliku na komputerze, a folder Toy'a też znajdował się w innym miejscu. Ale mimo to dziękuję. Mam jedną prośbę, gdyż słabo mówię po angielsku. Czy mógłbyś się zapytać na angielskim forum jak zapamiętać te stawki? Napisałbyś temat w angielskiej części forum i wkleił link do tego obrazka i zapytał o numerek 1. Jeśli napiszesz to wyślij mi na PW wiadomość z linkiem do tego tematu, przeczytać chyba się uda. Jeszcze raz dzięki

Default folder oczywiscie znajduje sie w innym miejscu. folder o ktorym ja pisalem to jest folder w ktorym znajduja sie pliki z settingami The Toy....nie ma nic wspolnego z folderem w ktorym masz zainstalowanego Toya...

Po drugie nie wyobrazam sobie jak ten twoj Toy moze chodzic bez plikow XML LOL

Poszukaj jeszcze raz dobrze w swoim kompie foldera z plikami XML o ktorych pisalem.

Mam nadzieje ze potrafisz szukac w folderach systemowych/hidden systemu Windows.

21. The Following User Says Thank You to rockaren For This Useful Post:
    Esio (5th February 2010)
    Novice

W końcu się udało. Dzięki za pomoc. Pliki były ukryte i dlatego ich nie znalazlem .

Dla innych, którzy też chcieliby ustawić swoje stawki: trzeba zrobić takie same zmiany w obu plikach o tej samej nazwie inaczej program nie odpali. Czas zacząć trading...jutro