Page 2 of 2 FirstFirst 1 2
Results 21 to 34 of 34

Thread: Tredelesi strategiak

Member miklos7303's Avatar

Cool

Quote Originally Posted by McCart View Post
    sziasztok,
    még csak ismerekedek a kezelőfelülettel meg úgy en bloc az egész betfairrel.
    Jól sejtem , hogy a hedge funkcióval tudom leosztani a profitot egyenlő arányban back és lay között?
    Akkor a 'hedge entire market' az összes pozíciómat zárja tulajdonképen?
    Hogy tudom megoldani , hogy csak azokat zárja amiket szeretnék , ne az összeset?
    Szia.
    A ladder interface:Advenced Betting-On market vagy On selection Hedge-nél tudsz állitani.
    -On Market Hedge - defines bet cancellation when hedging the entire market.

Just Hedge - when hedging, all other bets on the market will not be cancelled

Cancel Bets Then Hedge - when hedging all other bets on the will be cancelled first and then your position will be hedged

On Selection Hedge

Just Hedge - when hedging, all other bets on the selection will not be cancelled

Cancel Bets Then Hedge - when hedging all other bets on the will be cancelled first and then your position will be hedged

De a Tradesharke hedge aktiválással is tudsz állitani hogy hedge-elj.
    Sok sikert.

Quote Originally Posted by McCart View Post
    másik topikba akartam , most már mindegy.
    még annyit szeretnék kérdezni , hogy mi a teendő akkor ha egy teniszmeccs közben először felfüggesztik (suspended) a fogadást aztán zárják (closed) a meccset? Gondolom a fényviszonyok romlása miatt elhalasztották a meccset.
    Ha ilyenkor még benne vagyok back/lay fogadásban , azt automatikusan zárják nekem az aktuális árfolyamon vagy másnap ugyanúgy megy tovább?
    Szia.
    Én úgy tudom ha Suspi után Closed akkor lezár a kerekedés és azt nem nyitják másnap(Closed=zárva).

Novice

Default Magyar nyelven

Üdv Mindenkinek,

Ma regisztráltam a fórumba miután megvettem a "játékot" is. Régebben olvastam már a hozzászólásaitokat/véleményeiteket és örülnék neki ha lenne egy aktív magyar nyelvű téma, ahol együtt tudnánk tovább fejlődni, mert úgy látom ezen jó ideje megszűnt az aktivitás. Ötletek gondolom mindenkinek vannak, még ha a 99%-ok nem is profitabilis. Jó lenne összegyúrni valamit a fenmaradó 1%-ból. Persze az sem elhanyagolandó szempont ha csak megosztjuk egymás között azokat a stratégiákat (vagy stratégiáknak vélt módszereket) melyek nem működnek, legalább azokkal nem veszítünk időt.
    Jó 5 éve sokat voltam a Betfair-en, sokat is buktam. Úgy döntöttem felnőtt(ebb) fejjel újra nekilendülök azzal a reményel, hogy lassan de biztosan a megélhetésemet bíztosítsa majd.

Remélem társakra lelek, kikkel konstruktívan konfrontálódhatunk.

Üdv

Cserkó

Veteran

Szia Cserko76,

Udv a forumban.

En mar 2.5 evvel ezelott jelentkeztem a forumba, akkor fulltime/profikint akartam tradelni, ez volt a celpontom es tarsakat kerestem. Volt egy par jelentkezes de nem sikerult nagyon osszehozni vmit ebbol..

Most egy egy irnak nekem hogy tanulni akarnak, de ugy nem lehet kezdeni vmit. Akaratot komolyan kell asztalra tenni.

Amugy meg nem keso, en mar fulltime trader vagyok, de ha vkit erdekel a thema es sharelni akar informaciot, Pesten szivesen talalkozhatunk. Egy jo brainstorming mindig hasznos.
    A skype nevem: ahmet.alptekin

Sok sikert,

Quote Originally Posted by Cserko76 View Post
    Üdv Mindenkinek,

Ma regisztráltam a fórumba miután megvettem a "játékot" is. Régebben olvastam már a hozzászólásaitokat/véleményeiteket és örülnék neki ha lenne egy aktív magyar nyelvű téma, ahol együtt tudnánk tovább fejlődni, mert úgy látom ezen jó ideje megszűnt az aktivitás. Ötletek gondolom mindenkinek vannak, még ha a 99%-ok nem is profitabilis. Jó lenne összegyúrni valamit a fenmaradó 1%-ból. Persze az sem elhanyagolandó szempont ha csak megosztjuk egymás között azokat a stratégiákat (vagy stratégiáknak vélt módszereket) melyek nem működnek, legalább azokkal nem veszítünk időt.
    Jó 5 éve sokat voltam a Betfair-en, sokat is buktam. Úgy döntöttem felnőtt(ebb) fejjel újra nekilendülök azzal a reményel, hogy lassan de biztosan a megélhetésemet bíztosítsa majd.

Remélem társakra lelek, kikkel konstruktívan konfrontálódhatunk.

Üdv

Cserkó

Novice

Default Szia Virgul

Köszönömm, hogy reagáltál soraimra.
    Felvettelek skypera, alkalom adtán ott folytathatjuk ha van kedved.

Üdv,

Cserkó

Quote Originally Posted by 3virgul14 View Post
    Szia Cserko76,

Udv a forumban.

En mar 2.5 evvel ezelott jelentkeztem a forumba, akkor fulltime/profikint akartam tradelni, ez volt a celpontom es tarsakat kerestem. Volt egy par jelentkezes de nem sikerult nagyon osszehozni vmit ebbol..

Most egy egy irnak nekem hogy tanulni akarnak, de ugy nem lehet kezdeni vmit. Akaratot komolyan kell asztalra tenni.

Amugy meg nem keso, en mar fulltime trader vagyok, de ha vkit erdekel a thema es sharelni akar informaciot, Pesten szivesen talalkozhatunk. Egy jo brainstorming mindig hasznos.
    A skype nevem: ahmet.alptekin

Sok sikert,

Köszönömm, hogy reagáltál soraimra.
    Felvettelek skypera, alkalom adtán ott folytathatjuk ha van kedved.

Üdv,

Cserkó
    Szia Cserko76!
    Örülök hogy itt vagy,nem volt túl aktív mostanában a fórumélet de létezik...isten hozott,sok .
    Miki

Novice

Default Szia Miklós

Köszönöm nagyon kedves vagy.

Hát akkor jó lenne ha ismét aktivizálnánk egy kicsit :-) vagy ismersz esetleg más fórumot is ahol "nagyobb az élet"?

Örülök, hogy éledezik a fórum, remélem sok kérdést fogunk tudni megvitatni együtt.

Üdv, Cserkó

Quote Originally Posted by miklos7303 View Post
    Szia Cserko76!
    Örülök hogy itt vagy,nem volt túl aktív mostanában a fórumélet de létezik...isten hozott,sok .
    Miki

Novice

Default Lay under szünet előtti másodpercekben, vagy annak kezdetekor

Sziasztok,

kezdem én, hátha valaki kedvet kap az irogatáshoz.

Foglalkozott már valaki hosszútávon azzal, hogy a szünet kezdetekor (optimális esetben ha látjuk a meccset az első félidő utolsó 30 másodpercében) lay-eljük pl. az Over 1,5-öt 0-0-ás állásnál?

Én úgy vettem észre, hogy olyan piacokon ahol van pénz, 1-2, de esetenkét több tick-et is emelkedik a szünet alatt az érték, s ez majdhogynem kockázatmentes profithoz segíthet. A tévés esetet azért írtam, mert ha látom, hogy 1 perc van hátra és valamelyik játékos komolyabban fetreng a földön, igen nagy a valószínűsége, hogy ott már nem lesz gol, talán még játék sem, a pozitív tick-ek száma pedig ezzel lényegesen növelhető.

Eddig tulajdonképpen egy sima acalpolást hoztunk létre, amire természetesen beállíthatunk egy stop-loss-t ha egyes esetekben mégsem indulna meg a piac felfelé...sőt. Aztán, hogy a "kockázatmentes" pozitív mérlegünkkel mit kezdünk a mérkőzés 2. félidejében, azt már csak a fantáziánk szabja meg, de elég nyugodtan kereskedhetünk vele, hisz veszíteni valónk nem lesz.

Szóval ha valaki foglalkozott már hosszabb távon ezzel a stratégiával és van kedve megírhatná a tapasztalatait/véleményét.

Üdv,

Cserkó

Novice

Default elírás

Bocsánat az elütésért, nyílván értettétek, de azt akartam írni, hogy addig csak simán scalpoltunk. A stratégia lényege természetesen az lenne, hogy akármi is van, a 2. félidő kezdő sípszava előtt back-eljük a nyitott pozíciónkat.

Ez még ha nem is gondoljuk tovább és itt megállunk a trédeléssel, 2 tick-es emelkedés esetében is nettó 1% feletti haszonnal járhat...már ha leosztjuk a két piacra.

Én jobban szeretem tovább gondolni, de kinek a pap...

Üdv,

CSerkó

Novice

Default egy utol gondolat

És természetesen ha nem 0-0 az állás hanem 1-0 akkor nem az U/O 1.5-ön kereskedünk, hanem az U/O 2.5-ön. Bár úgy vettem észre kevesebb az ilyen mozgás tér azokon a mérkőzéseken ahol már született gol. Pszichológiai és logikai tények befolyásolhatják ilyenkor a két piacot.

Még talán annyit, hogy statisztikailag a 2. félidőben a 2 gol a legsűrűbben előforduló gólok száma, így ezt figyelembe véve lehetne tovább gondolni a kereskedést, ezeknek a bekövetkezési idejétől függően.

Üdv,

Cserkó

Novice Belamy's Avatar

Köszönöm nagyon kedves vagy.

Hát akkor jó lenne ha ismét aktivizálnánk egy kicsit :-) vagy ismersz esetleg más fórumot is ahol "nagyobb az élet"?

Örülök, hogy éledezik a fórum, remélem sok kérdést fogunk tudni megvitatni együtt.

Üdv, Cserkó
    Szia!

Látogasd meg a https://www.facebook.com/p2pfogadas.hu oldalt. Ott is találsz hasonló érdeklődési körű felhasználókat.

Üdv, Belamy

Virgin

Sziasztok! én már lassan 2 éve foglalkozom a betfair tradeléssel, rengeteg stratégiát kipróbáltam pre és in-play. Megtanultam betangel-re automata rendszereket is csinálni, természetesen a geektoyst is tudom kezelni. Rengeteg anyagot olvastam el skalpolásról swing tradelésről stb... Excell táblázatokban vezettem az eredményeket. De még mindig nem vagyok nyereséges. Van itt olyan aki már régóta nyomja és nyereséges? csak hogy megnyugtasson valaki h lehetséges Esetleg bővebben leírhatná h mit is csinál. Vagy alapíthatnánk csoportot és több szem többet lát alapon tudást egyeztetni...

Továbbá szeretnék nyereséges automatikus(robot) stratégiát is létrehozni, de az eddig használt ötleteim mind veszteségesek voltak hosszú távon, esetleg ebben valakinek tapasztalat?

Szia!
    A 2 év pont az az idö amennyi szükséges ahhoz hogy megtanuld/elsajátosítsd azt/okat a stratégiákat amiket szeretnél használni.Gondolom a swing-scalp-ból a lóverseny a terület amit fel fedezel nagyon nehéz ha nem a legnehezebb mind közül.Mindenképp azt kell megvizsgálnod pláne ennyi tanulás után hogy mi az oka a veszteségednek.Ha van profit-profit-profit és minusz nézd meg mi a minusz = tudod mit kell csinálni csak hibákat követsz el.Alap rule:cut your loose!
    A"nagy"tradereknek is 3-4 év szükséges ahhoz hogy konsztant profitot könyveljenek el,úgyhogy türelem,türelem.
    Igyekszem én is egy idejehttp://bmikitrader.blogspot.com.es/ de még csak most kezd összeállni a"kép".A technikai tudás mellett a pszihológia oldal is nagyon fontos szerepet játszik a siker eléréséhez.Csak azt tudom mondani hogy ha hiszel a szisztemádban és látod hogy müködik akkor máshol keresd a problámát...
    Üdv

Szia"furior"!

Érdekességként,2007-ben...

https://apps.betfair.com/learning/caan-berry/