Page 2 of 5 FirstFirst 1 2 3 4 5 LastLast
Results 21 to 40 of 94

Thread: Magyar nyelvű trédelők

Novice

Quote Originally Posted by zasve13 View Post
    Elfelejtettem, ha valaki szeretne kovetni, a blogom http://www.geekstoy.com/forum/showthread.php?t=3932 ,

S ha valaki nem tudta csak jelentsem, jovo heten lessz az elso charity het 2011-ben, s mindenki aki legalabb nem fizeti be a min donaciot, ezen a heten nem birja hasznalni a toyt, vagyis ezt irja a forumon!
    Szia
    Koszi a figyelmeztetest. nem tudod mennyi az alap amit be kell fizetni? es ez mar biztos h anelkul nem lehet hasznalni a programot?
    udv Pisti

Novice

Default blog

Quote Originally Posted by zasve13 View Post
    Sziasztok,
    Na csak en is jelentkezzek, csak most latom hogy valami magyar forum is elindult
    Sok sikert kivanok mindenkinek!
    Szia
    megneztem a blogodat. ahogy latom te a kutyas fogadasokkal dolgozol inkabb. nezegettuk mi is az itteni tarsasaggal, de nem jottunk meg ra a taktikara, az eselyes megerzesere, merre mozdul a piac......stb.
    te milyen modszert hasznalsz. ahogy lattam egyszerrre akar tobb kutyara is fogadsz. gondolom joval futam elott beallitasz Lay es Back-et. de minden esetben ugy mozog a piac ahogy varod? vagy ez mi szerint alakul?

koszi Pisti

Member zasve13's Avatar

Quote Originally Posted by Luzer FC View Post
    Szia
    Koszi a figyelmeztetest. nem tudod mennyi az alap amit be kell fizetni? es ez mar biztos h anelkul nem lehet hasznalni a programot?
    udv Pisti
    nem vagyok 100% biztos, de igy irja, es mivel a napokban kicserelte a toyt is meg a forum regisztralast okvetlennek csinalta, szerintem eleg biztos.
    ugyvan hogy 5p a min hogy hasznalhassuk a toyt, vagy 10p hogy hasznalhassuk a forumot is, csak egyszer kell befizetni es az egesz evre ervenyes.

Novice

Question

üdvözlet minden trader fórumtársnak,
    rögtön egy kérdés..más területről jöttem éppen kalkulálok, próbafogadásokat kötnék, viszont azt látom, hogy egy csomó meccs suspended, real, zaragoza, cesane, heracles, roda ..stb... több mint félórája 20.10-től folyamatosan, betfairen új vagyok nem értem?, ez szokásos, mert ha igen akkor gyakorlatilag nulla, nem tudunk kötést nyitni zárni, csak veszteség, nyitott poziciód nem tudod zárni, vagy realizálni....ja és azt is kérdezném, hogy például a betfair ma volt hogy nem is volt elérhető, ez gyakori, mert akkor total bukta a megnyitott poziciód....tapasztaltatok ilyet... gl, nj1

Novice

Quote Originally Posted by nj1 View Post
    üdvözlet minden trader fórumtársnak,
    rögtön egy kérdés..más területről jöttem éppen kalkulálok, próbafogadásokat kötnék, viszont azt látom, hogy egy csomó meccs suspended, real, zaragoza, cesane, heracles, roda ..stb... több mint félórája 20.10-től folyamatosan, betfairen új vagyok nem értem?, ez szokásos, mert ha igen akkor gyakorlatilag nulla, nem tudunk kötést nyitni zárni, csak veszteség, nyitott poziciód nem tudod zárni, vagy realizálni....ja és azt is kérdezném, hogy például a betfair ma volt hogy nem is volt elérhető, ez gyakori, mert akkor total bukta a megnyitott poziciód....tapasztaltatok ilyet... gl, nj1
    Szia
    kozponti meghibasodas tortenhetett a Betfairnel. ilyen utoljara 4 honapja (talan) fordult elo. ha vmi rendszer ellenorzes miatt lezarjak a piacokat , altalaban figyelmeztetik a fogadokat, de most nem volt ilyen. egyik pillanatrol a masikra halt meg a rendszer.
    sajnos volt ismerosom aki bentragadt fogadasba es csak a vak szerencse miatt nem vesztett.

remeljuk a jovoben nem lesz ilyen.
    udv Pisti

6. The Following User Says Thank You to Luzer FC For This Useful Post:
    nj1 (13th March 2011)
    Novice

Quote Originally Posted by Luzer FC View Post
    Szia
    kozponti meghibasodas tortenhetett a Betfairnel. ilyen utoljara 4 honapja (talan) fordult elo. ha vmi rendszer ellenorzes miatt lezarjak a piacokat , altalaban figyelmeztetik a fogadokat, de most nem volt ilyen. egyik pillanatrol a masikra halt meg a rendszer.
    sajnos volt ismerosom aki bentragadt fogadasba es csak a vak szerencse miatt nem vesztett.

remeljuk a jovoben nem lesz ilyen.
    udv Pisti
    Bodrikám!

még mindig az ismerősöd vagyok!:

Novice

Szia Pisti, köszönöm a választ, így azért megnyugtatóbb....ilyen előfordulhat valóban akár a mi netszolgáltatónknál, vagy áramkimaradás stb miatt is...ha ez nem gyakori akkor nincs igazán jelentősége, bár aki bennragadt,annak kellemetlen....közben beleolvasgattam az angol nyelvű forumokba, van aki azt irta,hogy állítólag telefonon lehet ilyenkor zárni, szerintem akkor már egyszerűbb ... egy kis rollt betolni a betdaqra és tárolni, ott zárni, ha ilyen van....kettő csak nem áll le egyszerre...üdv,nj1

9. The Following User Says Thank You to nj1 For This Useful Post:
    miklos7303 (17th March 2011)
    Novice

Most olvasom, hogy a fórumba kell írni, és aktív lesz újra a Geek. Hát kíváncsi leszek!

11. The Following User Says Thank You to kotvec For This Useful Post:
    Lule61 (21st March 2011)
    Novice

És tényleg működik a dolog!

Novice

Szépen ellevelezgetek magammal.

Virgin

Sziasztok.

Új vagyok e téren. Szeretném használni a programot és én is azt olvastam hogy a forumba kell írni. De mintha azt is írnák hogy össze kell kapcsolni a forum felhasználónevet a betfaires felhasználónévvel. Igaz ez és ha igen akkor hogyan lehet? köszönöm és üdv

Novice

Én meg csak írogatok, írogatok. Aztán holnap már nem kell.

Novice

Quote Originally Posted by kotvec View Post
    Én meg csak írogatok, írogatok. Aztán holnap már nem kell.
    szia Kotvec ! addig nem tudod használni a programot amíg nem fizetsz pay-palon keresztűl 12 eurót,de ez csak ha jól tudom kedd vagy szerdáig tart.
    utána újra ingyenes lesz ,ha jól tudom akkor 1-évben 3-4 fizetős hetük van,egyébként ingyenes.

Joke 84-nek .
    a programot a betfair felhasználó neveddel és jelszavaddal tudod használni
    de csak ha lejárt a fizetős hét az imént írtam szerintem kedden vagy szerdán

üdv

Virgin

Ezzel a fizetős héttel csak a pay-palos lehetőség a bibi

Viszont ennek a magyar fórumnak örülök

Virgin

Sziasztok!

Pár hete használom ezt a programot, Nagyon jó! De még csak tanulgatom a használatát. Örülök, hogy magyarul is működik a fórum. És, hogy egyre többen vannak itt. Sok érdekeset írtatok eddig is.
    Üdv mindenkinek!

Virgin

Quote Originally Posted by kotvec View Post
    Most olvasom, hogy a fórumba kell írni, és aktív lesz újra a Geek. Hát kíváncsi leszek!
    Én is úgy olvaastam, és tényleg működik.
    De már mindegy, mert holnaptól elvileg mindenki használhatja megint.

Novice

Quote Originally Posted by korondy2 View Post
    szia Kotvec ! addig nem tudod használni a programot amíg nem fizetsz pay-palon keresztűl 12 eurót,de ez csak ha jól tudom kedd vagy szerdáig tart.
    utána újra ingyenes lesz ,ha jól tudom akkor 1-évben 3-4 fizetős hetük van,egyébként ingyenes.

Joke 84-nek .
    a programot a betfair felhasználó neveddel és jelszavaddal tudod használni
    de csak ha lejárt a fizetős hét az imént írtam szerintem kedden vagy szerdán

üdv
    Szia Korondy2, szeretném kérdezni, hogy a program letöltéshez a betfair forum felhasználónév és jelszó, vagy a betfair.com felhasználónév és jelszó kell, gondolom a forum felhasználónév és jelszó ugye, nehogy valaki összekeverje, üdv nj1

Novice

Quote Originally Posted by nj1 View Post
    Szia Korondy2, szeretném kérdezni, hogy a program letöltéshez a betfair forum felhasználónév és jelszó, vagy a betfair.com felhasználónév és jelszó kell, gondolom a forum felhasználónév és jelszó ugye, nehogy valaki összekeverje, üdv nj1
    szia nj1!

természetesen a betfair.com felhasználó neveddel és jelszevaddal használhatod!

üdv

Virgin

Sziasztok!

Örülök, hogy van immár magyar közösség is, remélem, hogy végre sikerül értelmes eszmecserét folytatni a trédelésről, amire még tudtommal nem volt példa a magyar nyelvű fórumokon, ugyanis azok vagy birkákkal vannak tele, vagy seggfejekkel.

Kívánom, hogy legyen 10-15 ember, aki képes építő jelleggel hozzászólni vagy vitatkozni. Vagyunk páran Magyarországon, akik ezzel már komolyan foglalkoznak, a legtöbben teljesen egyedül ami nem feltétlenül stimuláló hatású, ha új ötletekről van szó. A saját példámból kiindulva azt gondolom, hogy komoly ember nem fogja előhúzni az általa alkalmazott stratégiákat minden részletre kiterjedően, de ha megosztjuk egymással az irányelveinket, új ötleteinket az már elegendő a hasznos és konstruktív eszmecseréhez.

Ha valakinek tanácsra vagy útbaigazításra van szüksége, nyugodtan keressen meg.

Legjobbakat!

23. The Following 5 Users Say Thank You to Alexey For This Useful Post:
    Belamy (30th March 2011), evetke (7th April 2011), kellybit (5th April 2011), korondy2 (31st March 2011), udo (19th April 2011)
    Virgin

Jöhetnek azok a tuti stratégiák

25. The Following User Says Thank You to evetke For This Useful Post:
    miklos7303 (12th April 2011)