PDA

View Full Version : Üdvözlet:)

oliveira79
23rd April 2011, 03:08 PM
Sziasztok!

Most regisztráltam az oldalon. Örülök,hogy végre magyar nyelven is elérhető!
Annyi kérdésem lenne így elsőre ,hogyan tudok belépni a Geeks toy-ra mert eddig nem sikerült.
Ezt használtam már egy ideje de eddig nem kellett a fórumra regisztrálni.
Ide sikerült regisztrálni de a G toy oldalt még mindig nem tudom megnyitni!
Tudna nekem valaki segíteni mi lehet a probléma?

Előre is köszönöm!

korondy2
25th April 2011, 11:11 AM
szia Olivera!

a toys-ba a betfair user neveddel és jelszavadal tudsz belépni.

üdv:p

Belamyca
22nd February 2012, 07:34 PM
Interjú Mr. Geek-kel

A Geeks Toy program használatához regisztrálni kell a fórumon. Természetesen másik felhasználó névvel és jelszóval, mint a Betfair vagy Betdaq irodában.

Már elérhető a Betdaq verzió is, tehát a Geeks Toy fórumon két fiókod is lehet, egy Betfair és egy Betdaq külön felhasználó névvel.

http://www.geekstoy.com/forum/register.php

http://www.geekstoy.com/forum/showthread.php?p=75805#post75805

A magas látogatottságú tenisz kereskedelmi blog interjút készített Mr. Geek-kel, a Geeks Toy szoftver alkotójával. Az alábbiakban ezt olvashatod, kivonatosan, két részben, az aktualitásoknak megfelelően.

Interjú Mr. Geek-kel első rész

Készítette: The Sultan http://www.blogger.com/profile/02140516209351254652

http://centrecourttrading.blogspot.com/2011/11/interview-with-geek.html

Mindenki, aki kereskedik a Sportfogadó Tőzsdén, ismeri a Geeks Toy programot, az egyenlőre ingyenes kereskedelmi szoftvert. A szoftver minden felhasználó részére lehetővé teszi, hogy a személyre szabható felülettel profi módon kereskedjen a létra interfészen. De nem sokat tudni magáról az emberről, Mr. Geekről, aki mögött ez a rengeteg munka áll. Mint felhasználó kíváncsi voltam a dolgokra, és egy csésze tea, valamint narancslé mellett beszélgetésre invitáltam Mr. Geek-et.

Említetted a fórumon, hogy korábban nem érdeklődtél a sport iránt. Mi vezetett a sportkereskedelem világába?

Áhh, nincs ebben semmi titok. Önmagában a sport nem érdekelt igazán. Néztem a Futball Világbajnokságot és az Europa Bajnokságot, de ezt inkább nemzeti büszkeségből tettem és sör mellett. Nem érdeklődtem egész évben folyamatosan a játék iránt. Egy másik projektet kutatva 2007 elején rábukkantam a Betfair –re, amikor a kutatásom a részét képező cikket olvastam. Ez a cikk kereskedési szoftverről szólt. A többi már történelem.

Ténylegesen kereskedsz-e és ha igen, mely piacokon, valamint használod-e a Toy-t?

Csak a lóversenypiacokon kerekedem, elsősorban verseny közben, néhány alkalommal verseny előtt. És természetesen használom a Toy-t. A jövedelmező kereskedelmekre 2009 közepéig kellett várnom. A munka mellett nagyon kevés időt tudok rászánni a kereskedelemre. Ezekben a napokban is inkább az új jelentős változtatásokat, a stabilitást tesztelem a programon.

Milyen a technológia, a számítógépes háttér?

Programozó oktató vagyok, pusztán kedvtelésből vezettem egy számítógépes tanfolyamot 1995-ig. Az egyetemen informatikai mérnöki diplomát szereztem 1996-ban. A technikai képességeimet kihasználva pályafutásomat az autóiparban kezdtem 1998-ban. Cégem egyik leányvállalatának informatikai vezetője lettem 2002-ben. Saját cégemet 2003-ban hoztam létre, testre szabható szoftvereket készítek az autóipar számára.

Mióta létezik a Toy, és mennyi ideig tartott, amíg elkészült?

2007 augusztusában kezdtem el írni a szoftvert, az első teszt verzió 2009 októberében indult. Bár tudtam, hogy nincs teljesen kész, és a felhasználók igénye szerint tovább kell fejleszteni, illetve hozzáadni az új funkciókat.

Mint a legtöbb ember, én is laikus vagyok a számítástechnika és a programozás területén. Érdeklődöm, hogyan működik a folyamat, az alkotás a Betfair felületen, és a termékforgalmazás?

A Betfair felület a dolgok könnyebbik része, mert nagyon jó programfejlesztőik vannak. Az API hozzáférés miatt díjat kell fizetni, és majd ha a program megfelel a minősítési követelményeknek, akkor kerülhet forgalomba. Ami a termék marketinget illeti, a minimális követelmény egy terméknél a jó felhasználói kézikönyv, néhány bevezető videó, és felhasználói támogatás további segítséggel a fórumon.

Hogy őszinte legyek, nagyon kevés az aktív marketing / reklám a Toy-al kapcsolatban! Ha bármilyen terméknek kiváló az ár/értéke, a szájról szájra terjedő reklám jelentéktelen, ez még nagyon kevés.

Körülbelül mennyi munkaidőt vesz igénybe a Toy?

Túl sokat.

Miért ingyenes még mindig a Toy?

Őrültség, ez lehetne az egyetlen válasz. Ha üzleti vonalon közelíteném meg a dolgokat és fizetni kellene érte, akkor kérdem én, hol itt a móka? Komolyra fordítva a szót, nagyon jól fizetett munkám van főállásban. Ha csak ebben az iparágban dolgoznék (üzleti szoftverépítés) az ebből származó jövedelem nem tartana el.

Megjelent a Toy új verziója a Betdaq irodában.

Igen, az első kiadást már augusztus óta tesztelték profi játékosok. A Betdaq jóváhagyása után a tervezett indítási időpontnak megfelelően letölthető a szoftver a Betdaq piacokra is.

A fórumot tekintve a sport kereskedelem iránt érdeklődők számára a legjobb információs forrás az interneten, és rendkívül barátságos hely. Meg voltál lepődve, mikor ez nyilvánvalóan beigazolódott?

Nem igazán. A fórum alapító tagjai főleg profi kereskedők, velük együtt hoztuk létre a szabályokat tanulva a múlt hibáiból, hogy ugyanazok a hibák még egyszer ne forduljanak elő. Azt hiszem az a legfontosabb összetevője a sikernek - teljesen ingyenesen, spam és reklámmentesen tartani a fórumot. Valamint hagyni, hogy a közösség fontos szerepet játsszon.

Mit tartasz értéknek a Toy-ban - esetleg van-e valami csalódottság benned?

Azt hiszem a legnagyobb dolog, olvasni a dicséreteket, elismeréseket a virtuális térben. A programozást én a művészethez hasonlítom. Ezért jó érzés olvasni a kritikusok, felhasználók írásait, amelyek nagyra értékelik a munkámat.

http://community.betfair.com/general_betting/go/thread/view/94082/28222097/best-trading-software

Amiben csalódott vagyok, ez a trófea a Betfairt illeti, bár nem mondom, miért.

Mik a jövőbeli tervek a Toy programmal?

Igazából nincsenek különösebb tervek. Megjelent a legújabb változat néhány új funkcióval, ezután rövid hibajavítás. Majd elmegyek néhány jól megérdemelt szabadnapra, valamint tovább folytatom a másik projektet, amin dolgozom.

p2pfogadas.hu (http://p2pfogadas.hu/site/) Investing on the Betting Exchange - Hidden treasure or risky business?

tdorin
13th March 2012, 09:00 PM
Üdvözlet mindenkinek,
Új vagyok a fórumon bár a toyt használom egy ideje.
Angol és Ír lóversenyekben vagyok érdekelt.
Érdeklődéssel olvastam a fórumot és sok hasznos információra találtam.
A környezetemben nincs senki aki kereskedik a betfairen és sokszor jó lenne
megvitatni a felmerülő kérdéseket stb., ezért is regisztráltam a fórumba.
Sajnos kevés a szabadidőm, nem a betfairen keresem a betevőt (még!) de remélem jó úton haladok.

Mégeygszer üdv mindenkinek és sikeres kereskedést.

dnbdjchris
19th November 2012, 10:09 AM
Sziasztok!

Sajnos valamiért egyáltalán nem tudok belépni se a geekstoyba se a program felületén a fórumba. Utóbbinál semmi sem történik, beírom a szükséges adatokat de semmi (Böngészőben be tudok lépni).A geekstoyhoz ugyebár a betfair account kell,ezt használom de mégis azt a hibaüzenetet kapom hogy rossz felhasználónév vagy jelszó! Valakinek van valami ötlete szivesen venném ha leírná én már mindenhogy próbálkoztam:(

miklos7303
22nd November 2012, 02:27 PM
Szia.
Milyen országból szeretnél belépni?Bizonyos országokban EU-n belül is nem engedélyezett a BF Exchange csak mint fogadóiroda.Automatikus IP alapú azonosítás alapján nem enged be.Pl:ellenőrizd az adataid hol nyitottad,illetve érvényes e az előfizetésed??
Sziasztok!

Sajnos valamiért egyáltalán nem tudok belépni se a geekstoyba se a program felületén a fórumba. Utóbbinál semmi sem történik, beírom a szükséges adatokat de semmi (Böngészőben be tudok lépni).A geekstoyhoz ugyebár a betfair account kell,ezt használom de mégis azt a hibaüzenetet kapom hogy rossz felhasználónév vagy jelszó! Valakinek van valami ötlete szivesen venném ha leírná én már mindenhogy próbálkoztam:(

pacsi
12th February 2013, 01:01 AM
Sziasztok !
Csak néhány napja használom az AGT progit . Ti találkoztatok hasonló problémával a "Soccer - Fixtures" almenüben ? Minden dátum "01 február" vagy
"01 január". Köszi.

kellybit
16th February 2013, 08:26 PM
Én 3 éve használom, de a probléma nálam is fenn áll. Mondjuk nem is nagyon próbáltam megoldani, de ha valaki tudja engem is érdekelne. Én úgy szoktam a mai meccseket, hogy Soccer/Coupons.

pacsi
17th February 2013, 02:23 AM
Köszi !

Érdekes , hogy csak a focinál . A többinél korrekt a dátum .

pacsi
17th February 2013, 03:23 AM
Ha a területi beállításokat angolra váltom akkor jó !