Co říkají naši uživatelé

Dlouho jsem používal pro ruční trading betting assistant, protože jsem konzerva a nemám rád změnu. Pak jsem zkusil Geeks toy - rychlejší a variabilnější soft - a zůstal s ním.... Ani na chvilku mě nenapadlo vracet se k horšímu :)
hrackaaaaaaaa ! super sw, pouzivam ho uz nejaky ten piatok, rozhodne nebudem menit, pretoze nie je dovod ... uz aj ta jedina funkcia co mi tam chybala, tam je, takze spokojnost !
Geeks Toy je moj chlebik kazdodenny. Niekto si den nevie predstavit bez kladiva, lopaty, pera... Ja si ho neviem predstavit bez hracky. Zmenila mi zivot tak, ako asi nic predtym. Jednoznacne programik bez konkurencie na manualne tradovanie. No 1.
Ahojte zo slovenska, geekstoy je zatial asi najlepsi program co som nasiel, doteraz som pouzival betdevil ale s tym uz je definitivne koniec.
Geeks Toy používám, protože je to nejrychlejší a nejuniverzálnější software pro manuální trading. Víc není potřeba :)
Geeks toy je bezpochyby najkvalitnejší a najlepší program na trhu a to nie len pre obchodníkov ale aj stávkárov. Je dobre, že je možnosť najprv použivať trial verziu na 7 dni. Za ten čas si človek v pohode môže zarobiť na Hračku a zakúpiť si ju potom na 3 mesiace. Sám ten program používam a nemôžem si ho vynachváliť.
Hračka nemá chybu. Je to vinikají soft, skvěle se ovládá a přizpůsobuje. Pokud vlezu přímo na Betfair a chci vsadit, tak na to koukám, jak tele na nový vrata a nevím co dělat. Geeks Toy (AGT) je skutečně excelentní produkt. Přirostl mi k srdci. Veliké poděkování vývojářům.
Geeks Toy je asi netreba predstavovať na tomto fóre pretože každý kto sa stretol s tradingom na kone alebo niečo iné vie , že tento soft je top na trhu svojho druhu a svojím prepracovaním ostatné soft sa snažia len približovať k tomu čo hračka vie alebo vedela už dávno a svojím vývojom je prepracovaná a prispôsobená dokonala trhu.
Milý Geeku :-) Dekujeme za program, je to uplne fajnovej software :-) Hola hej
Caute všetci. Pripájam sa s podakovaním za soft. Aj podla mna určite najlepší na trhu. Len sa musím ešte vela vzdelávať, aby bolo fajn

Talented Mavericks Limited
26 Buttercup Close
Corby
Northants
England
NN18 8LB

+44(0)7842 812832

UK Company # 04872848
UK VAT # 887366268

Facebook TwitterYouTube