Co říkají naši uživatelé

Ze všech softů co jsem zkoušel, mi AGT sedí nejvíce. Nejvíce oceňuji jeho velmi univerzální nastavení, kdy si člověk může program doladit přesně na svůj styl obchodování. Dalším velmi významným plusem pro mě je jeho kompletní lokalizace do češtiny. Dále podpora a neustálý vývoj programu.
Geeks Toy používam po predchádzajúcich skúsenostiach s iným softom ako je BFExplorer, BetAngel (Trial), Cymatic môžem jednoznačne prehlásiť, že nič lepšie na manuálny trading ako Geeks Toy v súčasnosti neexistuje. Vývoj ide dopredu, Geek ako autor reaguje na podnety užívateľov a postupne soft ladí a vylepšuje, takže celkovo spokojnosť a určite ODPORÚČAM!
Geeks Toy je moj chlebik kazdodenny. Niekto si den nevie predstavit bez kladiva, lopaty, pera... Ja si ho neviem predstavit bez hracky. Zmenila mi zivot tak, ako asi nic predtym. Jednoznacne programik bez konkurencie na manualne tradovanie. No 1.
samozrejme neznam lepsi soft na trhu :)
Dlouho jsem používal pro ruční trading betting assistant, protože jsem konzerva a nemám rád změnu. Pak jsem zkusil Geeks toy - rychlejší a variabilnější soft - a zůstal s ním.... Ani na chvilku mě nenapadlo vracet se k horšímu :)
..mmm mne pride užastný kvoli možnosti rozloženia na obrazovke(puzzle) a prehladnom obchodovani na viac udalosti.
Je to software v ktorom je vidno tisicky mozno miliony ludskych mozgov ktore sa ta za kazdu cenu snazia obrat o peniaze ale nie vsetkym sa to podari pretoze my sme o krok vpred mame super software ktory nam dava vyhodu a istotu.My sme Geeks toy :)
Geeks toy je bezpochyby najkvalitnejší a najlepší program na trhu a to nie len pre obchodníkov ale aj stávkárov. Je dobre, že je možnosť najprv použivať trial verziu na 7 dni. Za ten čas si človek v pohode môže zarobiť na Hračku a zakúpiť si ju potom na 3 mesiace. Sám ten program používam a nemôžem si ho vynachváliť.
najlepší softvér na trading, klobúk dole tomu kto ho vytvoril, určite odporúčam.
Pre mňa bezkonkurenčne momentálne najlepší, bezproblémový software.

Talented Mavericks Limited
26 Buttercup Close
Corby
Northants
England
NN18 8LB

+44(0)7842 812832

UK Company # 04872848
UK VAT # 887366268

Facebook TwitterYouTube