Co říkají naši uživatelé

Geeks Toy používám, protože je to nejrychlejší a nejuniverzálnější software pro manuální trading. Víc není potřeba :)
rychly všetstranny stale sa vyvija stale niečo nove a hlavne ta nova funkcia Estimated Queue Position ked bude už v poriadku tak to bude parada davam like !!!
Geeks Toy je nejlepsi software pro trading, ktery jsem kdy vyzkousel. Co se tyce manualniho obchodovani, naprosto splnuje moze pozadavky :good:
Geeks Toy je asi netreba predstavovať na tomto fóre pretože každý kto sa stretol s tradingom na kone alebo niečo iné vie , že tento soft je top na trhu svojho druhu a svojím prepracovaním ostatné soft sa snažia len približovať k tomu čo hračka vie alebo vedela už dávno a svojím vývojom je prepracovaná a prispôsobená dokonala trhu.
V tradingu jsem nováček a jsem přesvědčený, že ''hračka'' patří mezi špičku. Zkoušel jsem několik free programů: Bet Angel,Fairbot,BetTrader a zmiňovaný The Geekstoy. Právě v posledním zmiňovaném programu se mi tradovalo nejlépe, né že by se mi najednou všechno zelenalo, ale mohl jsem si komplet celý program nastavit podle sebe jak mi vyhovovalo a navíc je komplet v CZ + neskutečná rychlost.
Caute všetci. Pripájam sa s podakovaním za soft. Aj podla mna určite najlepší na trhu. Len sa musím ešte vela vzdelávať, aby bolo fajn
Geeks toy je bezpochyby najkvalitnejší a najlepší program na trhu a to nie len pre obchodníkov ale aj stávkárov. Je dobre, že je možnosť najprv použivať trial verziu na 7 dni. Za ten čas si človek v pohode môže zarobiť na Hračku a zakúpiť si ju potom na 3 mesiace. Sám ten program používam a nemôžem si ho vynachváliť.
GEEKS TOY pouzivam proto, protoze s nim od samotneho zacatku nejsou zadne vetsi problemy a samozrejme jsem si koupil celozivotni predplatne a snazim se tak GEEKOVI splatit alespon cast toho nesmirneho usili co do tohoto programu vlozil jeste v zacatcich kdy byl zdarma
Geeks Toy je moj chlebik kazdodenny. Niekto si den nevie predstavit bez kladiva, lopaty, pera... Ja si ho neviem predstavit bez hracky. Zmenila mi zivot tak, ako asi nic predtym. Jednoznacne programik bez konkurencie na manualne tradovanie. No 1.
Milý Geeku :-) Dekujeme za program, je to uplne fajnovej software :-) Hola hej

Talented Mavericks Limited
26 Buttercup Close
Corby
Northants
England
NN18 8LB

+44(0)7842 812832

UK Company # 04872848
UK VAT # 887366268

Facebook TwitterYouTube