Co říkají naši uživatelé

Dlouho jsem používal pro ruční trading betting assistant, protože jsem konzerva a nemám rád změnu. Pak jsem zkusil Geeks toy - rychlejší a variabilnější soft - a zůstal s ním.... Ani na chvilku mě nenapadlo vracet se k horšímu :)
najlepší softvér na trading, klobúk dole tomu kto ho vytvoril, určite odporúčam.
Geeks Toy používam po predchádzajúcich skúsenostiach s iným softom ako je BFExplorer, BetAngel (Trial), Cymatic môžem jednoznačne prehlásiť, že nič lepšie na manuálny trading ako Geeks Toy v súčasnosti neexistuje. Vývoj ide dopredu, Geek ako autor reaguje na podnety užívateľov a postupne soft ladí a vylepšuje, takže celkovo spokojnosť a určite ODPORÚČAM!
The Geeks Toy program som zatiaľ vyskúšal len v trial verzii, nakoľko sa len zoznamuje s týmto programom. No jeho funkcie sú určite prínosné pre všetkých, ktorí obchodujú cez betfair, takže určite sa ho rozhodnem používať aj naďalej.
Geeks toy je bezpochyby najkvalitnejší a najlepší program na trhu a to nie len pre obchodníkov ale aj stávkárov. Je dobre, že je možnosť najprv použivať trial verziu na 7 dni. Za ten čas si človek v pohode môže zarobiť na Hračku a zakúpiť si ju potom na 3 mesiace. Sám ten program používam a nemôžem si ho vynachváliť.
hrackaaaaaaaa ! super sw, pouzivam ho uz nejaky ten piatok, rozhodne nebudem menit, pretoze nie je dovod ... uz aj ta jedina funkcia co mi tam chybala, tam je, takze spokojnost !
Geeks Toy je nejlepsi software pro trading, ktery jsem kdy vyzkousel. Co se tyce manualniho obchodovani, naprosto splnuje moze pozadavky :good:
V dnesni tezke dobe, plne fuserstvi a diletanstvi, prichazejicich predevsim z Prahy, se clovek muze spolehnout snad uz jen na dve veci, ♥ FC Zbrojovku Brno ♥ a GEEKS TOY
Geeks Toy je moj chlebik kazdodenny. Niekto si den nevie predstavit bez kladiva, lopaty, pera... Ja si ho neviem predstavit bez hracky. Zmenila mi zivot tak, ako asi nic predtym. Jednoznacne programik bez konkurencie na manualne tradovanie. No 1.
Caute všetci. Pripájam sa s podakovaním za soft. Aj podla mna určite najlepší na trhu. Len sa musím ešte vela vzdelávať, aby bolo fajn

Talented Mavericks Limited
26 Buttercup Close
Corby
Northants
England
NN18 8LB

+44(0)7842 812832

UK Company # 04872848
UK VAT # 887366268

Facebook TwitterYouTube