Co říkají naši uživatelé

Geeks Toy – jedným slovom hračka pre dospelých . Je to vynikajúci softík, či už pre profi alebo začínajúcich traderov – stávkarov. Začínajúci traderi si môžu precvičiť rôzne stratégie na training mode a pre pokročilých traderov tu máme pokročilé grafy (kto ich používa ? ) . Porovnávať ho s konkurenčným softíkom nemôžem, pretože som žiaden neskúšal – nemal som za potreby.
Hračka nemá chybu. Je to vinikají soft, skvěle se ovládá a přizpůsobuje. Pokud vlezu přímo na Betfair a chci vsadit, tak na to koukám, jak tele na nový vrata a nevím co dělat. Geeks Toy (AGT) je skutečně excelentní produkt. Přirostl mi k srdci. Veliké poděkování vývojářům.
The Geeks Toy program som zatiaľ vyskúšal len v trial verzii, nakoľko sa len zoznamuje s týmto programom. No jeho funkcie sú určite prínosné pre všetkých, ktorí obchodujú cez betfair, takže určite sa ho rozhodnem používať aj naďalej.
hrackaaaaaaaa ! super sw, pouzivam ho uz nejaky ten piatok, rozhodne nebudem menit, pretoze nie je dovod ... uz aj ta jedina funkcia co mi tam chybala, tam je, takze spokojnost !
Geeks Toy používam od svojho prvého kliku na back/lay a na ručný trading je to určite najlepší soft, podobne ako Peto som vyskúšal viacero programov BFExplorer2, Cymatic, Betdroid, ZoomBet ale hračka je hračka prirástla mi k srdcu a mám ju ráááád ღ
Caute všetci. Pripájam sa s podakovaním za soft. Aj podla mna určite najlepší na trhu. Len sa musím ešte vela vzdelávať, aby bolo fajn
..mmm mne pride užastný kvoli možnosti rozloženia na obrazovke(puzzle) a prehladnom obchodovani na viac udalosti.
Je to software v ktorom je vidno tisicky mozno miliony ludskych mozgov ktore sa ta za kazdu cenu snazia obrat o peniaze ale nie vsetkym sa to podari pretoze my sme o krok vpred mame super software ktory nam dava vyhodu a istotu.My sme Geeks toy :)
Geeks Toy používam po predchádzajúcich skúsenostiach s iným softom ako je BFExplorer, BetAngel (Trial), Cymatic môžem jednoznačne prehlásiť, že nič lepšie na manuálny trading ako Geeks Toy v súčasnosti neexistuje. Vývoj ide dopredu, Geek ako autor reaguje na podnety užívateľov a postupne soft ladí a vylepšuje, takže celkovo spokojnosť a určite ODPORÚČAM!
No co napsat, už bylo asi vše řečeno - AGT je prostě profesionální program na obchodování na burze, a nemám potřebu se poohlížet po jiném softu.

Talented Mavericks Limited
26 Buttercup Close
Corby
Northants
England
NN18 8LB

+44(0)7842 812832

UK Company # 04872848
UK VAT # 887366268

Facebook TwitterYouTube