Co říkají naši uživatelé

Caute všetci. Pripájam sa s podakovaním za soft. Aj podla mna určite najlepší na trhu. Len sa musím ešte vela vzdelávať, aby bolo fajn
rychly všetstranny stale sa vyvija stale niečo nove a hlavne ta nova funkcia Estimated Queue Position ked bude už v poriadku tak to bude parada davam like !!!
Je to software v ktorom je vidno tisicky mozno miliony ludskych mozgov ktore sa ta za kazdu cenu snazia obrat o peniaze ale nie vsetkym sa to podari pretoze my sme o krok vpred mame super software ktory nam dava vyhodu a istotu.My sme Geeks toy :)
Soft, ktory zaujme najme svojou originalitou, prisposobitelnostou a rychlostou. Podmienkou uspechu je cesta mimo dav (v tomto pripade dav developerov, ktori ponukaju stale rovnake riesenia), a tuto podmienku Geekstoy splna na plnej ciare.
najlepší softvér na trading, klobúk dole tomu kto ho vytvoril, určite odporúčam.
..mmm mne pride užastný kvoli možnosti rozloženia na obrazovke(puzzle) a prehladnom obchodovani na viac udalosti.
Geeks Toy používam od svojho prvého kliku na back/lay a na ručný trading je to určite najlepší soft, podobne ako Peto som vyskúšal viacero programov BFExplorer2, Cymatic, Betdroid, ZoomBet ale hračka je hračka prirástla mi k srdcu a mám ju ráááád ღ
Geeks Toy používám, protože je to nejrychlejší a nejuniverzálnější software pro manuální trading. Víc není potřeba :)
Dlouho jsem používal pro ruční trading betting assistant, protože jsem konzerva a nemám rád změnu. Pak jsem zkusil Geeks toy - rychlejší a variabilnější soft - a zůstal s ním.... Ani na chvilku mě nenapadlo vracet se k horšímu :)
Geeks Toy je asi netreba predstavovať na tomto fóre pretože každý kto sa stretol s tradingom na kone alebo niečo iné vie , že tento soft je top na trhu svojho druhu a svojím prepracovaním ostatné soft sa snažia len približovať k tomu čo hračka vie alebo vedela už dávno a svojím vývojom je prepracovaná a prispôsobená dokonala trhu.

Talented Mavericks Limited
26 Buttercup Close
Corby
Northants
England
NN18 8LB

+44(0)7842 812832

UK Company # 04872848
UK VAT # 887366268

Facebook TwitterYouTube